Aktualizacja Energii – Lipiec 2019

by Sandra
0 comment

Dziś chcę się z Tobą podzielić tym, co dzieje się aktualnie w Energiach, żebyś mógł świadomie przechodzić przez ten proces.

Wraz z rozpoczęciem lipca weszliśmy w ekstremalny poziom naszej podróży przez życie – jest szybko, dużo się zmienia i dzieje się wiele nieoczekiwanych rzeczy, które nami potrząsają”. W lipcu i sierpniu ta energia będzie rosła w siłę – i dla nas, jako Jednostek, jak i dla kolektywu.

Energie najczęściej odbiją się u nas w następujący sposób:

WYRÓWNANIE I ODRZUCENIE
PODNIESIENIE I WYCZERPANIE
REALIZACJA I REFLEKSJA

WYRÓWNANIE I ODRZUCENIE

Wyrównanie ma miejsce, gdy łączymy się z ludźmi, miejscami i rzeczami, z którymi mamy się połączyć, ponieważ są one właściwe dla naszej duszy i dla naszej ścieżki w życiu. Na przykład, możesz spotkać kogoś, kto będzie krokiem w twojej drodze do tego, co chcesz robić na świecie (być może to stary przyjaciel duszy). Możesz też zostać zaproszony do odwiedzenia miejsca, w którym nigdy wcześniej nie byłeś, a kiedy tam będziesz pomyślisz  „Wow! Nigdy wcześniej nie czułem się tak, jak w tym miejscu!

Tak więc pojawią się nowe, ale i stare doświadczenia, które pomogą Ci w świeży sposób spojrzeć na rzeczywistość.

Skrajnością Wyrównania jest Odrzucenie i może to być temat, który pojawia się w przyszłym lub kolejnym miesiącu. Odrzucenie jest jedną z najbardziej niewygodnych ran wokół miłości i związków, jakie mamy na planecie. Czasami pojawia się dla nas odrzucenie, ponieważ musimy coś uleczyć lub być może czas odciąć się od danej osoby, już na resztę życia.

Cokolwiek i ktokolwiek to będzie – pozwól mu odejść z miłością. Nie walcz z tym, nie kreuj negatywów w jego stronę i pozostań uważny.

PODNIESIENIE I WYCZERPANIE

Możesz odczuć w sercu głębokie prowadzenie i zrozumienie, zupełnie jakbyś dostał skrzydeł i mógł wszystko. Jednak to uczucie, będzie chwilowe. Zaraz po nim przyjdzie wyczerpanie. Wielu z nas pomyśli, że coś jest nie tak i musimy z tym walczyć. W rzeczywistości dar wyczerpania polega na tym, że wszyscy mamy „akordeonową” ekspansję energetyczną na planecie. Otwierasz się, czujesz się bardziej rozwinięty w swoim życiu przez chwilę, ale wtedy twoje ciało, twoja dusza i twoje pole energetyczne mówią: „Teraz sprowadzę cię z powrotem na dół, abyś mógł się do tego przyzwyczaić. ”

Stan wzniesienia często sprawia wrażenie euforii i ujawnia, że ​​jesteś głęboko związany ze wszystkim. Wyczerpanie jest po prostu efektem nowej wysokości; wysoka prędkość, wysoka inicjacja, wysoka zmiana, przez którą przechodzimy.

Daj sobie czas na przeżycie tych chwil. Zadaj sobie pytanie:

Jak mogę poradzić sobie z faktem, że moja energia się skończyła i czuję się wyczerpany?
Jakich narzędzi uziemiających potrzebuję?
Jakiej osoby, aktywności lub miejsc, które mnie uziemią, potrzebuję trochę częściej w moim życiu?

REALIZACJA I REFLEKSJA

Gdy przechodzimy przez nasze życie, gdy się starzejemy, a nasze doświadczenia się rozszerzają, widzimy rzeczy inaczej. Mamy REALIZACJE o przeszłych wydarzeniach, bieżących wydarzeniach, sposobie patrzenia na świat i sposobie, w jaki postrzegamy nasze życie. A potem mamy chwilę REFLEKSJI. Przyjmujemy nowy sposób widzenia i możemy spojrzeć wstecz, skąd przyszliśmy — czy to na historię Ziemi, historię ludzkości, czy po prostu na naszą własną historię. Możesz zobaczyć sposób, w jaki zachowywałeś się w przeszłości i nagle zapali się żarówka: »O Boże, teraz widzę, dlaczego to było najlepsze, co mogłem wtedy zrobić, ale mając teraz refleksję, wiem, że następnym razem mogę zrobić to lepiej. Mogę teraz iść naprzód inaczej, bez powtarzania tych samych błędów“« – lekcja została odrobiona”. Realizacje wymagają więc refleksji, aby dokonać użytecznej zmiany.

Tak więc dla tych z was, którzy przechodzą przez bardzo szybkie etapy przebudzenia — czujecie, że zmieniacie się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, czując, że jeszcze nie wiecie, kim się stajecie lub co zrobić dalej, ale wiecie, że jest to coś głębokiego — REFLEKSJA JEST KLUCZEM. Nie oznacza to nadmiernego patrzenia sobie w oczy ani obsesyjnego analizowania własnego życia, oznacza to chwile, aby zatrzymać się, oddychać, spojrzeć na to, czego się uczysz i na to, czego doświadczasz inaczej na świecie, a następnie powiedzieć: „Okej, jak chcę to zastosować i co to znaczy, kim jestem, kim byłem i dokąd zmierzam?”

UWAŻNOŚĆ

Bądź uważny na siebie. Pozwalaj sobie przeżywać każdy stan, jaki do Ciebie przyjdzie. Nie walcz. Możesz czuć złość, gniew – zawsze wtedy miej świadomość tego, że Energia rozświetla Twoje cienie. Od Ciebie zależy czy je przepracujesz – wyciągniesz wnioski i zaczniesz postępować inaczej, czy uparcie będziesz walczył z życiem.

Więc chociaż lipiec i sierpień są energicznie szybkie, prawdopodobnie odkryjesz, że MOC JEST POWOLNA I SPOKOJNA – a nie szybka i pełna akcji. Będzie kilku z was, którzy świetnie się bawią i ładują się szybko. Ale dla większości  moc przyjdzie poprzez poświęcenie czasu, przepuszczenie rzeczy i danie im czasu na lądowanie – z zaufaniem, że niczego nie przegapicie, siedząc i będąc z nowymi wzniosłymi myślami. W rzeczywistości jest to właśnie ten stan, który stworzy w przyszłości bardziej obfite rzeczywistości.

Każda iluzja się rozmyje, jeśli na to pozwolisz. Miej odwagę do bycia Miłością.


źródło: lee harris

You may also like

Leave a Comment