Masz Anielskie Skrzydła? A może tylko zwariowałeś?

by Sandra Kaminska
1 comment

Tym razem mam dla Was tekst zupełnie inny niż poprzednie. Wiele kontrowersji wniosłam już w waszą przestrzeń, by pomóc poszerzyć Waszą świadomość. Tym razem jednak dotknę tematu Anielskich Skrzydeł. Tak, wiem jak to brzmi. Osoby, które już na wstępie czują, że nie są gotowe na takie teksty, niech nie czytają dalej. Wszystko w swoim czasie. Tymczasem… Czy to możliwe, by mieć Anielskie Skrzydła? Nikt ci tego nie mówi ale tak, to prawda. I podobnie jak ja czy wielu innych na ścieżce przebudzenia, możesz otworzyć się na świadomość posiadania skrzydeł energii eterycznej!

Może już kiedyś poczułeś takie dziwne uczucie, jakbyś miał skrzydła?

To naprawdę brzmi, jak szaleństwo… Ludzie z anielskimi skrzydłami!?

Rzecz w tym…

Chociaż nikt tak naprawdę o tym nie mówi…

Jednak coraz więcej osób otwiera teraz swoje Skrzydła Eterycznej Energii…

I tak… dzisiaj podzielę się z tobą tym wszystkim, co powinieneś o nich wiedzieć. Pomoże Ci to lepiej zrozumieć to odczucie, ponieważ jeśli się budzisz, jest spore prawdopodobieństwo, że to odczujesz. Nie chcę byś wtedy myślał, że zwariowałeś.

Czy masz Anielskie Skrzydła?

Skrzydła eteryczne są prawdziwe!

Po pierwsze, skrzydła eteryczne czy anielskie skrzydła są prawdziwe. Zjawisko to jest wynikiem prądu energetycznego otwierającego się w twojej istocie. Zasadniczo istnieją dwa strumienie energii, które płyną w górę, krzyżują się, krzyżują ponownie, a następnie wypływają przez łopatki, jak skrzydła… Stąd uczucie posiadania ich.

Skrzydła reprezentują Twoją zdolność latania w wyższych wymiarach ducha. Wskazują również na poziom zaawansowania duchowego i zdolność do zakotwiczenia wyższego boskiego światła w świecie fizycznym tu na Ziemi.

Otwarcie waszych eterycznych skrzydeł jest więc wskazaniem, że jesteście gotowi ucieleśnić następny poziom waszego celu jako ziemski anioł, Gwiezdny Stwór, Pracownik Światła czy Boski Posłannik (nazw jest naprawdę wiele, ale wszystkie sprowadzają się do niesienia Światła Miłości na Ziemi). Skrzydła wspierają waszą misję ucieleśnienia i zakotwiczenia wyższej boskiej miłości.

Skrzydła są również reprezentatywne dla zdolności do wykonywania Boskiej Woli, otrzymywania boskich orędzi i zakotwiczenia wyższych poziomów boskiej miłości i duchowego światła w ciele fizycznym.

Kto by nie chciał mieć skrzydeł…

To wszystko brzmi naprawdę wspaniale, prawda? Niesienie Boskiego Światła, spełnianie woli bożej i bycie Pracownikiem Światła. Cudowne. Czytając to, już możesz manipulować swoim umysłem, by odczuć Anielskie Skrzydła, nawet jeśli czytasz o tym po raz pierwszy.

Uważaj!

W całym rozwoju roi się od osób, które zamiast wchodzić w świat duchowości, wchodzą w świat iluzji swojego przerośniętego Ego. I co najgorsze, kiedy już raz sobie coś ubzdurają, ciężko jest ich z tego wyciągnąć. W końcu iluzje mają to do siebie, że zaspokajają nasze potrzeby…

Dlatego naprawdę uważajcie. Anielskie Skrzydła to manifestacja waszej gotowości do niesienia światła. I nie, nie jest to tak cudowne, jak może się wydawać. Dlaczego? Ponieważ doskonale wiem, że czytając takie treści otwiera się w nas chęć bycia wyjątkowymi (a to znowu przejaw Ego). Wyobrażamy sobie, że jesteśmy tymi WYBRANYMI.

Jeszcze gorzej, jeśli chcemy zostać posłańcem Światła dla własnych korzyści. Sądzimy, że dzięki temu nasze życie przerodzi się w bajkę. Sielankę, w której będziemy żyli w zgodzie ze sobą (bez wcześniejszego pokonywania ciężkiej drogi samopoznania i Miłości własnej).

Nie byłabym sobą, gdybym Cię o tym nie ostrzegła. Dlatego odpowiedz sobie szczerze, czy właśnie nie dajesz się ponieść fantazji Twojego Ego, a w głębi Duszy dobrze wiesz, że jeszcze dużo pracy przed Tobą…

Objawy świadczące o „rośnięciu” Twoich skrzydeł

Gdy przepływ energii twoich skrzydła anioła zaczyna się otwierać, pojawia się kilka symptomów, które czasami mogą wystąpić. Możesz odczuwać ból, ucisk lub mrowienie w górnej części pleców.

Jeśli tak się stanie, wspieraj się, otwierając serce i pozwalając, by światło przepływało przez ciebie. Naprawdę, jak każda inna blokada energii lub ból, który pojawia się w twoim systemie. To nie jest tak, że wyższe światło powoduje twój ból. To też nie twoje skrzydła powodują ból, ale raczej wynik tego, co musisz jeszcze puścić . Jakie blokady blokują światło? To właśnie one powodują uczucie bólu. Więc uwolnij się i puść, aby pozwolić wyższym poziomom światła i boskiej miłości przepływać.

Jaki jest cel posiadania skrzydeł energetycznych?

Oprócz bycia metaforycznym przedstawieniem twojej zdolności do latania w wyższych wymiarach, skrzydła energii mają również pewne dodatkowe funkcje w nawigacji w niebiańskich i anielskich królestwach.

Oferują ci także rodzaj ochrony energetycznej w sferze fizycznej. Są jak przedłużenie aury i mogą chronić przed szkodliwymi energiami i negatywnością, które mogą być wyrzucone na waszą drogę, za waszymi plecami lub poza waszą świadomością.

Skrzydła również odfiltrowują i absorbują negatywność, z którą się spotykasz, dzięki czemu nie zabierasz jej na poziomie swojego fizycznego ciała. Są w ten sposób warstwą ochrony.

Gdy twoje skrzydła się otworzą i kiedykolwiek poczujesz, że są ciężkie, to będzie to znak, że przyjęły lub zaabsorbowały jakąś negatywną energię, aby cię chronić.

Eteryczne skrzydła są unikalnym przepływem energii przez waszą istotę, która po otwarciu wypływa przez wasze łopatki jak skrzydła i rzeczywiście reprezentuje dalszy postęp w waszej podróży duszy, wchodząc w wasze najwyższe światło i prawdziwą boską naturę jako boskie anielskie ciało w fizycznej formie .

Wchodząc w pełną realizację i świadomość jako przebudzona istota ludzka, duch miłości i wolności tutaj, aby opanować fizyczne i duchowe płaszczyzny, aby tworzyć w harmonii z boską miłością.

Co jeśli Twoje anielskie skrzydła jeszcze się nie otworzyły?

Jeśli nie czujesz się jeszcze jakbyś otworzył swoje eteryczne skrzydła, nie przejmuj się tym. To jest coś, co dzieje się w boskim czasie w sposób całkowicie piękny i normalny.

Świadomość swoich skrzydeł nie jest w żaden sposób wymogiem wykonywania pracy na świecie…

Ponownie, jest to coś, co zauważyłam, że coraz więcej ludzi doświadcza i pyta mnie o to, więc chciałam podzielić się z tym, co wiem, o eterycznych skrzydłach.

Świadomość jest kluczem!

Świadomość. To twój klucz.

Obserwuj swoje ciało energetyczne i swoje pole energetyczne, aby zauważyć, czy masz skrzydła, gdzie są, jak płynie ta energia i jak ją czujesz.

Jednym z najbardziej wspierających nawyków, jakie możesz pielęgnować na swojej duchowej drodze, jest obserwowanie i pozwalanie na przepływ.

Więc jeśli chcesz, żeby twoje anielskie skrzydła się pojawiły, ale wciąż nie czujesz, że je masz, to…. Pamiętaj, że nie chodzi o fantazjowanie o tym, że masz skrzydła lub wyobrażanie sobie tego.

Po prostu kontynuuj pracę nad otwieraniem swojego serca, dostrajaniem światła.

Aniołowie oczywiście nie potrzebują skrzydeł do latania. Skrzydła reprezentują tę zdolność bycia posłańcem, agentem boskiej miłości.

Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny.

Czy masz już Anielskie Skrzydła?

You may also like

1 comment

Alamey 19/01/2020 - 11:36 pm

Mam Anielskie Skrzydła 🙂 piękne doznanie, gdy odkrywamy że je otrzymaliśmy, niesamowita energia, moc i… pokora. Posłańcy Światła działają w ciszy i miłości, są jak wiatr. Nie ma Ego, jest energia i blask

Reply

Leave a Comment