fbpx

wyjątkowy prezent z okazji dnia kobiet!

OTOCZ MIŁOŚCIĄ NAJWAŻNIEJSZĄ OSOBĘ W SWOIM ŻYCIU!

Program Online Pokochaj Siebie

Dostrój się do wibracji Miłości i otwórz się na życie w zgodzie z głosem serca!
Czas skupić się na miłości do siebie, zamiast dawać ją wszystkim wokół!

POKOCHAJ SIEBIE PODSTAWOWY

Odważ się wejść w najpiękniejszą wibrację – czyli przestrzeń energii Twojego serca! Tam nie ma ocen, tam nie ma strachu, tam nie ma krytyki i sabotujących myśli. Wystarczająco długo żyłaś dla innych – czas zacząć żyć również dla siebie, otwórz się na danie Miłości też sobie!

cena regularna wynosi 650 PLN.

CO WYNIESIESZ Z PROGRAMU?
Relację, z samą sobą, która zmieni wszystko!

 • Zaakceptujesz siebie (ciałko też!). Wyobraź sobie, że akceptujesz całą siebie, nic nie wypierając i z niczym nie walcząc!
 • Uwierzysz w swoją wyjątkowość! Wyobraź sobie, jak to jest, kiedy wiesz, że jesteś wyjątkowa i masz wiele dobra do dania sobie i światu!
 • Pokonasz swoje blokady! Wyobraź sobie, jak to jest działać i nie przejmować się opinią innych!
 • Stworzysz nowe wspierające przekonania! Wyobraź sobie, że "wgrywasz" do swojej głowy tylko takie myśli, które Cię wspierają!
 • Podniesiesz swoją energię! Wyobraź sobie, że doskonale znasz i rozumiesz energię i dynamikę swojego ciała i duszy!
 • Puścisz przywiązanie do niedoskonałości! Wyobraź sobie, jak to jest kochać całą swoją Istotę z każdym jej blaskiem i cieniem, czyż to nie jest prawdziwa BOMBA!
 • Przestaniesz przejmować się opiniami! Wyobraź sobie, jak to jest nie zastanawiać się "co pomyślą inni", przed niemal każdym codziennym działaniem...

OTO CO OTRZYMASZ KUPUJĄC TEN PROGRAM

 • 10 x moduły szkoleniowe wideo.
  Dostęp do 10 modułów szkoleniowych w (prywatnej) grupie na Facebooku (program w całości odbywa się na Fb).
 • 10 x porcja ćwiczeń po każdym module.
  Czeka Cię praca z ćwiczeniami, dzięki którym sama zaczniesz doświadczać, co to znaczy "Pokochać Siebie", stając się niezależną ode mnie.
 • materiały pomocnicze.
  Zapisy z nagrań "na żywo" na naszej platformie na Facebooku, w których na bieżąco odpowiadałam na pytania i udzielała wsparcia.
 • praca z Energią.
  Ten program podchodzi do zagadnienia holistycznie czyli CAŁOŚCIOWO! Skupimy się na świadomości, podświadomości, Twoim ciele ale i pracy z Energią!
 • dożywotni dostęp do treści programu.
  Grupa jest dla Ciebie dostępna przez cały czas, razem z zapisanymi modułami szkoleniowymi. Możesz do nich wracać, kiedy tylko zechcesz.
POKOCHAJ SIEBIE

TYLKO W DNIU KOBIET!

Kup ten niesamowity program za jedyne 260 PLN (wartość 650 PLN) teraz!
To jedyny czas, kiedy widzisz tę ofertę w tak atrakcyjnej cenie!

(cena regularna wynosi 650 PLN)

Sprawdź opinie o pracy ze mną:

Tak naprawdę przyszedłem do Sandry z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji – na 1-2 spotkania, i tak już zostałem na cały proces 😉 Okazało się, że jest to jednak bardzo mocne doświadczenie… dlatego warto rozważyć decyzję, aby wytrwać w boju. Polecam z pełną odpowiedzialnością przede wszystkim ludziom, którzy chcą pracować nad sobą ale nie do końca wiedzą jak. Ja otrzymałem całą skrzynkę narzędzi do zapanowania nad swoim umysłem, ciałem i duszą za co jestem ogromnie wdzięczny. Proces rozpocząłem szukając swojej ścieżki i spokoju. Znalazłem, znalazłem to i zostałem przygotowany do dalszej drogi.
rafał podróznik
Rafał
Dziś myślę, że jestem szczęściarą. Jednak jeszcze parę miesięcy temu moja rzeczywistość wyglądała nieco inaczej. Czułam, że coś jest nie tak, ale zupełnie nie wiedziałam co. Z dzisiejszej perspektywy widzę to w ten sposób, że program przebudzenia świadomości wywrócił moje życie do góry nogami, a następnie poukładał wszystko od nowa. Wsparcie jakie otrzymałam, dało mi przestrzeń do tego, bym w końcu odważyła się otworzyć serce, pokazać swoją bezsilność, niemoc, bezbronność. Zawsze wydawało mi się, że poradzę sobie sama. Na szczęście Wszechświat postawił na mojej drodze Sandrę. Jestem jej bardzo wdzięczna za “kopniaki” motywacyjne, adekwatne słowa, przestrzeń, zrozumienie, spokój i łagodność, ale również konkretne podejście, pełne profesjonalizmu. Najważniejszym elementem procesu było dla mnie prawdziwe pokochanie emocji. Żyje mi się lepiej, bardziej lekko. Z całego serca polecam pracę z Sandrą. Polecam odważyć się, by żyć, tak NAPRAWDĘ.
Anna Siewior
Anna Siewior

Namaste, Jestem Sandra!

Jestem certyfikowanym coachem zdrowia mentalnego, doradcą duchowym i autorką Programu Przebudzenia Świadomości oraz Infinity Unity.

Jestem również certyfikowanym terapeutą NLP i hipnoterapeutą.

Po tym, jak kilka lat temu przeszłam transformację: od nerwicy depresyjno-lekowej, do życia w zgodzie ze sobą w pełnym szczęściu i radości, teraz pomagam innym w procesie przebudzenia duchowego.

Pomagam uzdrawiać strachy i lęki, poszerzać świadomość i wzrastać w przestrzeni Serca.

Dzięki temu doświadczysz piękna naszej ludzkiej podróży odnajdziesz radość i Jedność swojego Istnienia.

Otwieram na życie w zgodzie ze sobą i z wiarą w siebie!
W pełnej harmonii między duchowością, a materią.

Przeprowadzę Cię kompleksowo przez Twój własny wzrost, niezależnie z jakim bagażem doświadczeń i traum rozpoczynasz tę podróż.

NIE ZWLEKAJ, TA OFERTA JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY!

UHONORUJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ!

Copyright 2019 Sandra Kaminska – Lekcje Świadomości | Polityka Prywatności