fbpx
sam napis

Gotowa by zacząć żyć w zgodzie ze swoim sercem „na pełen etat”?

Odtwórz wideo

Ten program pomoże Ci uzdrowić swoje strachy i lęki, tak byś z lekkością kreowała życie swoich marzeń!

Czy znasz ten stan?

…Kiedy pragniesz żyć życiem swoich marzeń,
ale masz wrażenie, że wciąż coś blokuje Twój potencjał?

Niezależnie ile książek rozwojowych przeczytasz,
masz poczucie, że nosisz na swoich barkach za dużo.

Do tego wciąż pojawiające się strachy i lęki z przeszłości, które utrudniają działanie w zgodzie ze sobą.

To wszystko powoduje, że wciąż uciekasz w wyobraźni do przyszłości…

Rodzi się myśl: zacznę żyć życiem marzeń, kiedy….:

– zacznę zarabiać większe pieniądze,
– rozwinę karierę,
– dzieci dorosną,
– znajdę wspierającego partnera,
– zacznę zdrowo jeść,
– schudnę / przytyję,
– kupię nowy telefon, samochód, mieszkanie…
– itp. itd.

Tymczasem życie Twoich marzeń dzieje się TERAZ, a Ciebie nawet tutaj nie ma, bo wciąż odtwarzasz przeszłość lub uciekasz do przyszłości.

Jeśli tutaj jesteś i czytasz te słowa, nie mam wątpliwości, że Wszechświat Cię tu skierował, byś mogła zapytać samą siebie:

Czy jestem gotowa przerwać ten schemat i zacząć żyć w zgodzie ze sobą?

Jeśli “TAK!” to wiedz, że jesteś w dobrym miejscu!

Ponieważ to, co tutaj znajdziesz, jest właśnie dla kobiet, które wewnątrz siebie aż krzyczą “TAK! Pragnę zacząć żyć pełnią siebie!

Które mają w sobie ogromną tęsknotę, za permanentną Miłością, Radością oraz Obfitością i pragną uwolnić pełnię swojej mocy i potencjału!

Wyobraź sobie, że możesz...

10

Uwolnić się od ciagłego poczucia wstydu i winy. Uzdrowić poczucie niechęci, żalu i strachu.

Przestać Ubolewać nad sobą i obwiniać innych za swoje niepowodzenia!

9

Przepracować złość, dumę i żądzę, które najczęściej blokują działanie w zgodzie ze sobą i sercem!

Uwolnić się od ciągłych pragnień, osadzić w tu i teraz i obserwować, jak cuda stają się twoją rzeczywistością.

8

Umocnić w sobie poczucie pełnej wartości siebie. Uzdrowić relacje, ciało, umysł i duszę.

Przestać walczyć z życiem i sobą, a zacząć tworzyć – bawić się, być kreatorem swojego życia w zgodzie z głosem serca!

7

Przestać skakać między emocjami, jakbyś była na emocjonalnej paraboli 24/7.

Dostroić się do Miłości, Radości, Spokoju i Obfitości. Czuć przepływ i z odwagą podążać za intuicją.

To wszystko jest możliwe i dostępne tu i teraz!

Program Infinity Unity

Unikalna formuła, która krok po kroku przeprowadzi cię od miejsca w którym jesteś,
przez uwolnienie wszelkich blokujących cię emocji, aż do życia swoich marzeń!

Unikalność tego niesamowitego programu polega na tym, że krok po kroku przejdziesz od pracy z blokującymi Cię przekonaniami i emocjami, aż do uwolnienia swojej Mocy! Niczego nie będziesz wypierać, z niczym walczyć ani udawać, że “myślisz pozytywnie”…

Podczas drogi w procesie przyjrzysz się każdej emocji. Zupełnie jakbyś oglądała samą siebie pod mikroskopem. Dowiesz się, skąd się wzięły np. agresywne zachowania, wybuchy płaczu/ złości czy perfekcjonizm… 

Dzięki poświęceniu czasu na uzdrowienie każdej z emocji, poczujesz, jak uwalniasz się od starych wzorców myślowych i wszelkich ograniczeń.

Zaakceptujesz to, jak postępowałaś, i będziesz gotowa do tego, by od teraz Miłość, Radość, Spokój i Obfitość stały się Twoim dominującym stanem bycia.

Nauczysz się obserwować emocje i myśli poprzez naukę uważności. Poznasz praktyki, które pomogą Ci żyć w zgodzie ze sobą w Tu i Teraz. Nauczysz się kreować swoje życie, medytować, “czuć”, a także doświadczysz zjednania umysłu z sercem.

Doświadczysz, jak to jest autentycznie żyć w Miłości, Radości i Obfitości!

Zobacz, co czeka na Ciebie w każdym module

Co osiągniesz w tym module

Uwolnisz się od winy i wstydu. Uzdrowisz wszelkie relacje. Poznasz swoje “cienie” i nauczysz się przekształcać je w swoją Moc! Przepracujesz swoje strachy, lęki i poczucie “beznadziejności” w pełni się od tego uwalniając!

Co osiągniesz w tym module

Nauczysz się i doświadczysz potęgi wdzięczności. Znajdziesz swoje “centrum”. Puścisz uczucie żądzy, złości i dumy. Wejdziesz w praktykę nieoceniania, która pomoże Ci w pełni zaakceptować siebie i swoją rzeczywistość, tak by w kolejnym module móc dowolnie ją kreować.

Co osiągniesz w tym module

Tu zaczyna się magia! Tu zaczniesz namacalnie czuć, że już nie musisz walczyć z życiem i, że możesz je dowolnie kreować. Umocnisz pełne poczucie wartości siebie. Akceptacja i Rozsądek pomogą Ci działać z zaufaniem i optymizmem. Staniesz się kreatorem – dosłownie! Zaczną manifestować się małe i duże rzeczy!

Co osiągniesz w tym module

Stan nieskończonej jedności. Tu stajesz się jednością ze wszystkim co jest. Przychodzi zupełnie nowy poziom zrozumienia i postrzegania. Miłość, Radość, Spokój i Obfitość to Twoje naturalne stany istnienia. Medytacja i puszczanie kontroli na rzecz zaufania sprawiają, że bawisz się w życie – płyniesz, doświadczasz – JESTEŚ!

Program Infinity Unity to jak podróż przez samego siebie. Często z żalem, pretensją, niezrozumieniem ( to w pierwszym module). Później dzień po dniu, medytacja po medytacji i praktyka po praktyce rodzi się zrozumienie i świadomość , ze sami jesteśmy sprawcami swojej rzeczywistości. Miałam okazje pracować już wcześniej z Sandra i wtedy myślałam ze to kosmos… ale to co jest tu to jest kosmos kosmosu. Sandra bardzo Ci dziękuje , ze dzielisz się swoją mocą z innymi ❤️💚❤️

Sylwia

Oto, co zawiera program...

1

Dostęp do platformy kursu – online!
Możesz go robić, gdziekolwiek jesteś!

3

Cały program trwa 16 tygodni!
1 miesiąc, na każdy moduł.

6

Autorska technika do pracy z cieniem.
Dzięki niej uzdrowisz każdą blokadę!

5

Niesamowite praktyki i medytacje
Od podstawowych do zaawansowanych.

2

4 kobiece kręgi online
w formie spotkań otwierających każdy moduł

4

4 grupowe coaching calle online
byś mogła zadać pytanie lub podzielić się tym, co w Tobie żywe

Czekają na Ciebie bonusy!

01.

Program online: oczyść negatywne przekonania

Dostęp do programu, w którym dowiesz się krok, po kroku, jak zmienić “negatywne” dialogi Twojego umysłu. Co pozwoli Ci wzrastać jeszcze piękniej!

“lista” praktyk

Dostaniesz “listę” praktyk wraz ze wskazówkami, kiedy, co najlepiej robić, by uzyskać najlepsze efekty! Dzięki temu poczujesz się bezpieczna i zaopiekowana z każdą nową praktyką.

02.

03.

Nauka pracy z cyklem kobiecym

Nauczysz się ogromnie potężnego narzędzia wglądu w samą siebie i swoje emocje. Kiedy, co i jak się u Ciebie przejawia. Zrozumiesz jakość siebie w każdym czasie swojego cyklu!

Cosmic dance – praca z uwolnieniem ciała

Umocnisz procesy, które będą się w Tobie wydarzały. Jednocześnie oczyścisz swoje ciało z emocji i traum. Cosmic dance pozwoli Ci zbliżyć się do swojej cielesności i poczuć do niej miłość!

04.

Cześć, tu Sandra!

coach świadomości, nauczyciel duchowy

Moje doświadczenie zawodowe, to przede wszystkim praca z dorosłymi i dziećmi w wielu programach pomocowych.

Jestem także terapeutą, nauczycielem medytacji vipassana oraz instruktorką jogi.

Stworzyłam kurs Infinity Unity, bo brakowało mi narzędzia, które tłumaczyło by podstawowe zasady rozwoju (krok po kroku), ale też pozwalało na DOŚWIADCZENIE realnej transformacji.

Zależało mi, by każdy, kto dołączy do programu miał poczucie bezpieczeństwa. Nie czuł się zagubiony, na zasadzie “co teraz zrobić?” czy “od czego zacząć by były efekty?”.

Już nie mogę się doczekać aż się zobaczymy w tym niesamowitym programie!

Nie wierz mi na słowo, sprawdź opinie o Infinity Unity

Alex

Ten program to coś wspaniałego! Pomaga ogarnąć zamęt, jaki wytwarza się w głowie. Nauczył mnie uważnosci, wybierania i bycia w tu i teraz. Zaczęłam zadawać sobie pytania jak się czuje i wybierać siebie. Dzięki programowi jeszcze bardziej pokochałam siebie ❤️ zaczęłam puszczać kontrole i wybierać miłość w każdym moim teraz. Poczułam jak wspaniałą istotą jestem, jaką mam w sobie niewyobrażalnie dużą moc. Uregulował mi się cykl kobiecy. Przepracowałam wiele niskich emocji i stanów. W moim życiu było mnóstwo strachu a teraz jest ogrom miłości. Mogę świadomie kreować moją rzeczywistość. Doświadczyłam stanów boskiej świadomości 💛🙏 Mogę wymieniać tak w nieskończoność. DZIĘKUJE 💗💗💗💗💗

Ola

Sandra

Program przeszłam bardzo intensywnie. Zaczynałam z ogromnym poczuciem gniewu. Gniewałam się na wszystko. Krzyczałam bo chciałam mieć swoje zdanie. Teraz gdy odnalazłam esencję swojego istnienia. Wiem, że spokój i dogłębna analiza pozwalają na uleczenie swoich ,,ran". Całymi dniami śmieje się i emanuje miłością. Dostrzegam ją wszędzie nawet w małej kropli deszczu. Jestem miłością , szczerością i akceptacją. Dzięki programowi połączyłam się z swoim centrum. Mowie i robie wszystko z mim najwyższym dobrem. Poznałam moich przewodników duchowych. I przebłysk poprzednich wcieleń. A co najważniejsze zrozumiałam, skąd wziął się gniew. I nie gniewam się już ❤❤❤❤❤❤❤❤ Cudowna transformacja , jestem sobie wdzięczna za to przeżycie za doświadczenie boskiej świadomości 🙈❤🙈🙈❤

Sandra

Program Infinity Unity, to cała droga do wolności zebrana w jednym miejscu. Mnóstwo praktyk stworzonych na najwyższych wibracjach, łez wzruszenia, wdzięczności i przebaczenia, momentów „aha”, „przeklików” świadomościowych. Dzięki determinacji i pracy, w myśl zasady, że „nic się samo nie zrobi”, osiąga się zdumiewające efekty. Dosłownie. A przy okazji cudowny proces i dobra zabawa. Z ekscytacją czekałam na nowe zadania. To był naprawdę wspaniały czas. Z serca polecam każdemu kto jest gotowy na tą niezwykłą podróż wgłąb siebie.

Ania

Udział w programie to najlepsze co ostatnio mnie spotkało. Dzięki zdobytej wiedzy, ćwiczeniom i praktykom otworzyłam się na prawdziwą Ja. Zagłębiłam się w siebie. Dzień zaczynam od wdzięczności i uważności. Strach i złość zamieniłam na miłość. Teraz to ja tworzę swoją rzeczywistość a nie Ego. Dziękuje z całego serca za możliwość wzięcia udziału w programie. Polecam szczerze każdemu 💞🍀💫

Dominika

Więc pozwól, że zapytam: Czy jesteś gotowa na:

10

uwolnienie się od strachów i leków?

9

puszczenie emocji, które Ci “ciążą”?

8

zostanie kreatorką swojej rzeczywistości?

7

dostrojenie się do Miłości, Radości i Obfitości?

Gotowa?
Dołącz już dziś wybierając opcję idealną dla Ciebie!

płatność jednorazowa

1250 PLN

płatność w 4 ratach

325 PLN

płatność 4 razy, co miesiąc

płatność w 8 ratach

170 PLN

płatność 8 razy, co 2 tygodnie

Sprawdź jeszcze więcej opinii o Infinity Unity

Do programu podeszłam pozytywnie nastawiona, ale jeszcze z poczuciem lęku i złości. Moja transformacja jest ogromna. Czuję że "Czuję" " i rozumiem więcej. Nie ma we mnie lęku. Moją myślą przewodnią jest "doświadczaj Kasia " i po prostu jestem. Poczułam intencje, każdej czynności nadaje intencje 🧡to coś nowego;). Czuję co to znaczy "jedność ". Ten program bardzo podniósł moje wibracje. Czuję, jakbym nie miała żadnych blokad A energia miłość leci w eter 😄. Dziękuję za prowadzenie w cudownych medytacjach w których czułam ogrom emocji oraz takich które w głowie tworzą nowe połączenie, lepsze stany świadomości ❤. Jestem wdzięczna i Dziękuję Sandrze "I LOVE YOU ❤"

KASIA

Infinity Unity to prawdziwa podróż przez poziomy naszej świadomości. Na każdym etapie dowiadujemy się czegoś więcej o sobie, o emocjach, lękach i barierach. Medytacje pozwalają poczuć to, co rozum przyswoił. Teleportują nas do przestrzeni serca. Prowadzenie Sandry, jej anielski, delikatny głos sprawiają, że jesteśmy maksymalnie zrelaksowani oraz czujemy się bezpiecznie. Ostatnie moduły szczególnie podnoszą naszą energię, wiarę i kreatywność. Infinity Unity nadaje nowy kurs naszemu spojrzeniu na życie i otaczający świat. Łapiemy inną perspektywę. Pozwala poczuć głębie naszego istnienia i uświadamia KIM JESTEŚMY. To była cudowna przygoda <3 Dziękuję <3

PAULINA

Często zadawane pytania

Kurs odbywa się na platformie kursowej na mojej stronie www. Część wsparcia jest na grupie na facebooku. Natomiast spotkania na żywo będą odbywały się na aplikacji zoom. Jeśli nie znasz tego programu, nie martw się – przed startem dostaniesz ode mnie wszelkie wskazówki, będziesz zaopiekowana! Jeśli nie masz konta na Facebooku, na czas programu możesz założyć sobie tymczasowe konto, które usuniesz po zakończeniu.

Kurs oficjalnie rozpoczyna się 20.02.2020 roku. Każdy kto zakupił kurs dostanie maila z informacją o starcie. Jeśli nie będziesz mogła być 20.02.2020 – spokojnie, wszystko będzie nagrane, nic nie przegapisz.

16 tygodni zaczynając od 20.02.2020! Ale spokojnie, wszystko jest online. Możesz robić kurs w swoim tempie, ponieważ dostajesz roczny dostęp do treści programu!

Dostęp do kursu otrzymasz drogą mailową przed oficjalnym startem programu. Dostęp do platformy otrzymujesz na rok! Natomiast grupa na Facebooku, będzie dla Ciebie cały czas dostępna!

TAK! testerzy wraz ze mną sprawdzali niemal każdą praktykę tego kursu! Ich życie zmieniło się nie do poznania! Nie mam wątpliwości, że jeśli zaangażujesz się w praktyki, to zmienisz swoje życie NA ZAWSZE!

W ciągu 7 dni od startu programu możesz sprawdzić, jak ci się podobają pierwsze lekcje. Jeśli uznasz, że to nie jest dla ciebie – wystarczy, że napiszesz maila, a zwrócę ci pieniądze.

Niestety nie wiem, ponieważ jest dużo projektów innych w planach 🙂

gwarancja zadowolenia

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Z tym kursem otrzymujesz moją pełną gwarancję satysfakcji! 

To oznacza, że jeśli kupisz kurs i po pierwszym tygodniu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, możesz wysłać do mnie maila i zwrócę Ci pełną kwotę, którą zapłaciłaś!

Bez zbędnych pytań i z uśmiechem. Wystarczy wysłać email w przeciągu 7 dni od startu programu!

© 2019 Sandra Kaminska – Lekcje Świadomości | Polityka Prywatności