Kurs Medytacji: Uzdrów swoje wnętrze

by Sandra
Kurs Medytacji: Uzdrów swoje wnętrze
59 students

Ten Kurs Medytacji, to tak naprawdę Twój pierwszy krok na drodze do przebudzenia duchowego. Nauczę Cię m.in. jak ważna jest Miłość (do siebie i innych), wybaczenie czy kreacja wymarzonej rzeczywistości.

Ten 6-stopniowy kurs został zaprojektowany w oparciu o własny proces przebudzenia duchowego. Kurs zawiera w sobie również podstawy z zakresu medytacji przekazane od Mistrza Medytacji Ajaana Buddhasaka.

To niesamowity kurs, który zapewnia niezwykłą transformację w krótkim czasie.

Choć w kursie pojawiają się “kroki”, które mogą pojawić się w naszej praktyce medytacji, to niezwykle ważne jest pamiętanie, że medytacja jest doświadczeniem wyjątkowym dla każdego z nas. Zawsze dostajemy to, na co jesteśmy gotowi.

Kroki są bardzo “umowne” i mogą się wzajemnie mieszać. Medytacja, to podróż w głąb siebie i nie należy porównywać ani oceniać swojego doświadczenia na podstawie cudzych doznań.

Wszystkie uproszczenia słowne powstały, by rozwiać liczne wątpliwości, które towarzyszą pojęciu medytacji. Należy również pamiętać, że ten kurs nie jest kursem konkretnej techniki, a stopniowym wprowadzeniem oraz sposobem na podniesienie swojej wibracji. Sam instruktor kursu przedstawia i upraszcza medytację, by zachęcić do praktyki, każdego, kto ma ochotę zagłębić się w ten temat.

Nie każdy korzysta z nauczyciela medytacji (co jest na pewnym etapie bardzo ważne i pomocne), dlatego kurs uogólnia niektóre kwestie tak, by zbliżyć się do “uniwersalnej” odpowiedzi.

Nauczyciel

Admin bar avatar Sandra

59 students enrolled.

0.00 average based on 0 ratings

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
111.00zł 55.00zł