KIM JESTEM

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ & DOŚWIADCZENIE

Miłość & Wolność

Moją misją jest nauczenie Cię pełnego zrozumienia piękna naszej ludzkiej podróży i wskazanie na odnalezienie radości i jasności Istnienia. Pokazuję, jak łączyć rozwój duchowy z dostatkiem materialnym w pełnej równowadze i harmonii ze sobą.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które wciąż chwieją się między rozwojem duchowym, a dostatkiem materialnym, przez co gubią piękne chwile i radość życia – jestem tutaj dla Ciebie.

Kim jestem?

O mnie…

Urodziłam się z olbrzymią ciekawością do ludzi i całego świata. Byłam wychowywana przez trzy pokolenia, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć zmianę, jaka zachodzi teraz na Ziemi. Wiem, że nigdy wcześniej nie mieliśmy tak nagłego przebłysku świadomości. Zafascynowana rozwojem ludzkiego potencjału zagłębiałam się w psychologię. Jest to moja odwieczna miłość, zaraz obok pomagania i kreowania treści. Pomagam każdemu, kto tego potrzebuje, w odnalezieniu swojej drogi do Prawdy.

MOJA HISTORIA

Każdy z nas ma piękną historię do opowiedzenia. Nosimy ją w sercach, ale jak to często bywa, tłumimy ją jak tylko się da. Wiem, bo sama skutecznie uciszałam swój wewnętrzny głos, zajmując się sprawami „ważniejszymi”. Każdy ma na ten głos, choć może inaczej go nazywać – wewnętrzne dziecko, głos serca, głos intuicji, DUSZA.

W 2016 roku zaczęłam swój proces odrodzenia. Mieszkałam wtedy w Wolsztynie z moim ówczesnym partnerem i jedyne, na czym się naprawdę skupiałam była pogoń za materialnym szczęściem. Od zawsze nosiłam w sobie wewnętrzny konflikt (dusza kontra „uznanie” i świat materialny), który skutecznie blokował mi odnalezienie równowagi między światem duchowym, a materialnym. W rezultacie nie miałam ani pieniędzy, ani nie potrafiłam wsłuchać się w głos swojej duszy.

Ciągła pogoń za materialnym szczęściem doprowadziła mnie do załamania, które objawiło się nerwicą depresyjno-lękową. Do dziś pamiętam każdy napad lęku, który mógł zostać wywołany przez najdrobniejsze czynności, jak odpalanie gazówki, schodzenie ze schodów czy jazda samochodem. Pewnego wieczoru postanowiłam zakończyć swoje życie. I choć teraz brzmi to, jak paradoks, to był to pierwszy dzień mojego nowego życia.

Resztkami sił i „zdrowego umysłu”, pierwszy raz w życiu pomodliłam się do Wewnętrznego Przewodnika. Nie prosiłam o pomoc ani o wsparcie, prosiłam, żebym po wszystkim odrodziła się na nowo, tym razem bez „błędów w głowie”. Miałam na myśli, życie po śmierci, ale tamtego dnia nie umarłam. Mój Przewodnik odpowiedział od razu, w sposób, jakiego nawet nie byłam sobie w stanie wyobrazić.

Poczułam, jak przez całe moje ciało przepływa strumień ciepła, a serce bije szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Wybiegłam z łazienki, usiadłam na podłodze w salonie, zamknęłam oczy i oddałam się medytacji. Wszystko wokół przestało istnieć, nie było ani mojego ciała, ani żadnej innej materii. Pierwszy raz w życiu zrozumiałam słowa mojego Mistrza Medytacji – „Nie jesteś swoim ciałem, nie jesteś swoimi myślami, nie jesteś nawet swoim umysłem”. Byłam poza przestrzenią i poza czasem poznając najciemniejsze zakamarki mojej duszy.

Wracając z tej podróży, nic nie było takie samo jak wcześniej. Zmieniło się moje myślenie, moje priorytety, mój sposób postrzegania ludzi, siebie i całej przestrzeni wokół. Zaczęłam pracę nad sobą na zupełnie nowym poziomie. Otworzyłam się na Energię i całą moc Wszechświata jednocześnie uzdrawiając swoje ciało, umysł i duszę. Dzień dzieliłam na czas poświęcony na pracy wewnątrz i na zewnątrz. Spędzałam czas na rozwoju osobistym i duchowym oraz na pracy online i rozwoju swoich biznesów.

Jednocześnie skończyłam Doradztwo i Coaching, odbyłam wiele kursów i praktyk, odeszłam z „bezpiecznej” pracy w biurze, rozstałam się z narzeczonym, poznałam swój Bliźniaczy Płomień, wyprowadziłam i… zaczęłam żyć w zgodzie z samą sobą.

Wszystko po to, by zostać kreatorem własnej wolności, szerzyć Miłość i żyć w dostatku i zdrowiu. Teraz wciąż pogłębiam mój kontakt ze Źródłem i tego samego uczę każdego z Was, jeśli tylko jesteście chętni.

Wybrane obszary mojego
doświadczenia zawodowego

 Przeszłam swój własny proces przebudzenia w 2017 roku.

• Przeżyłam silne załamanie i zderzyłam się z gotowością do odebrania sobie życia – był to kulminacyjny moment mojej nerwicy depresyjno–lękowej oraz początek mojej drogi do pełnego przebudzenia.

 Stworzyłam program Przebudzenia Świadomości – w którym przez 5 miesięcy uczę moich Podróżników wejścia “w siebie” wskazując na pełne uzdrowienie i zrozumienie sensu istnienia, które daje nam wolność i szczęście.

 Wyszłam na prostą i pogodziłam się ze światem materii otwierając dwie doskonale prosperujące firmy – po tym, jak przez całe moje życie byłam “z niczym”, a rodzice zaprogramowali mnie na “w przyszłości zostaniesz sprzątaczką, bo tylko do tego się nadajesz”.

• Jestem nauczycielem medytacjiVipassana po 240-godzinnym kursie w Doi Suthep Vipassana Meditation Center z moim nauczycielem Ajaanem Buddhasakiem.

• Ukończyłam Studia Magisterskie dla Coachów i Doradców na Collegium Da Vinci.

• Jestem nauczycielem Yogi, po odbyciu kursu akredytowanego przez CTAA.

• Prowadzę masaże energetyczne – oczyszczam energię. Swoją wiedzę i praktykę zdobywałam u Mistrzyni Krystyny Włodarczyk – Królickiej.

• Odbyłam również liczne szkolenia pracy z energią prowadzony przez Jeffrey Allenem oraz kurs pracy z energią prowadzony przez Christie Marie Sheldon.

• Odbyłam praktyki zawodowe u Michała Pasterskiego.

• Pracuję jako tutor dziecięcy dla stowarzyszenia Wiosna.

• Jestem hipnoterapeutą i akredytowanym terapeutą – co pomaga mi jeszcze skuteczniej pomagać każdemu mojemu klientowi.

• Jestem uzdrowicielem Energii, specjalizuję się w uzdrawianiu hormonów. Sama uleczyłam swoje “hashimoto”.

 Podchodzę do ludzi holistycznie. Nigdy nie wskazuję na jeden obszar do przepracowania, wszystko bowiem płynnie się przenika, co sama doświadczyłam podczas procesu uleczania się z comiesięcznych napadów migren z aurą.

• Łącząc coaching z medytacją, treningiem uważności oraz pracą z Energią, stworzyłam swoje autorskie narzędzie do pracy z Coachee o nazwie coaching świadomości.

Wybrane Certyfikaty