Freedom Masterclass – kurs online

Marzysz o życiu w zgodzie ze sobą,

bez uczucia strachu, który wciąż Cię blokuje? 

 NAUCZ SIĘ SZCZĘŚCIA I ZACZNIJ ŻYĆ SWOJĄ WOLNOŚCIĄ W 6 TYGODNI

Oto jak może wyglądać Twoje życie 
- wyobraź sobie, że...

nie masz w sobie strachu, który dotychczas blokował każde Twoje działanie, dzięki czemu możesz WPROWADZAĆ ŚWIATŁO wszędzie, gdzie się pojawiasz.

wierzysz w siebie dzięki czemu możesz w końcu zawierzyć swoje zasoby na ŻYCIE W ZGODZIE ZE SOBĄ.

…przestałeś powielać wieloletnie schematy i nauczyłeś się wchodzić w tryb DZIAŁANIE, zamiast tylko myśleć o działaniu.

I…

 

…przeprogramowałeś swój umysł, dzięki czemu JESTEŚ SOBĄ w każdej sytuacji.

…przyciągasz Idealne okoliczności, kreujesz WYMARZONE ŻYCIE I WSPANIAŁE RELACJE.

…masz narzędzia, dzięki którym zrezygnowałeś z konieczności kontrolowania – teraz jesteś ZRELAKSOWANY w poczuciu swojej wolności.

…uwolniłeś swoje SZCZĘŚCIE I BEZPIECZEŃSTWO.

 

Chcesz, żeby to wszystko stało się rzeczywistością?

Kurs online Freedom Masterclass, to gotowy plan,
dzięki któremu osiągniesz to wszystko! 

CZY TO O TOBIE?

 

Masz już dosyć ciągłego błądzenia i szukania cudownych rozwiązań, jakie obiecują liczne książki i warsztaty. Chcesz być WOLNY i SZCZĘŚLIWY, ale brak Ci odpowiednich narzędzi, by puścić własne strachy?
 
✅ Kompletnie się pogubiłeś i nie wiesz co robisz, boisz się, że tracisz cenny czas i dosłownie czujesz, jak paraliżują Cię Twoje własne lęki?
 
✅ Czujesz, że czasami brakuje Ci wsparcia w codziennych sytuacjach i chciałbyś mieć taki kurs, by móc do niego wracać i w swoim tempie pracować nad własnym rozwojem.
 
✅ Kilka razy poczułeś cudowne uświadomienie i głębokie połączenie z samym sobą, jednak ta chwila okazała się być ulotną, teraz została w Tobie tylko tęsknota i wątpliwości, czy uda Ci się jeszcze kiedykolwiek to poczuć?
 
✅ Czujesz, że jesteś na dobrej drodze w swoim rozwoju, ale chcesz jeszcze bardziej zagłębić się w samego siebie, by mieć pewność, że stare wzorce myślowe nie wrócą, kiedy coś pójdzie nie po Twojej myśli?
 
Masz dosyć tego, że Twój rozwój jest niespójny i brak Ci poczucia, że to wszystko ma ręce i nogi, wciąż błądzisz i zaczynasz się zniechęcać?
 
✅ Brak Ci motywacji, by samemu ćwiczyć techniki rozwojowe, ponieważ wydaje Ci się to trudne lub niezrozumiałe, czujesz, że mając wsparcie i prowadzenie byłoby Ci dużo prościej?
 
 
 

Jeśli CHOĆ RAZ ODPOWIEDZIAŁEŚ ✅,
to kurs online Freedom Masterclass
JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM DLA CIEBIE!

 

Co zawiera Kurs “Freedom Masterclass”?

 

FREEDOM MASTERCLASS – jest to 6 tygodniowy kurs, w którym uczę Cię krok po kroku, jak STAĆ SIĘ NAJSZCZĘŚLIWSZĄ WERSJĄ SAMEGO SIEBIE.

Niezależnie od Twoich wcześniejszych doświadczeń, zdobytej wiedzy czy ilości odbytych kursów, szkoleń i przeczytanych książek…

Kurs online Freedom Masterclass to GOTOWY PLAN, w którym krok po kroku, przeprowadzę Cię przez ścieżkę Twojego własnego przebudzenia Wolności. Tak byś mógł zacząć żyć swoim autentycznym JA. Przekażę Ci całą swoją wiedzę odnośnie do puszczania przeszłości, wybaczenia, kochania siebie, budowania pewności siebie, odkrywania misji życia, pozbywania się roli ofiary, syndromu nieudanych związków, tworzenia wizji idealnego życia, skutecznego osiągania celów i bycia szczęśliwym mimo wszystko – w tu i teraz.

1 TYDZIEŃ: Pierwsze Kroki

W pierwszym tygodniu dowiesz się wszystkiego na temat Rozpoczęcia Działalności.Opowiem Ci o moich błędach, których Ty możesz Uniknąć. Otwieranie działalności, księgowość, nazwa, logo itd… Dowiesz się jak Efektywnie budować swoją Markę Osobistą na różnych platformach, zwiększając Autorytet i przyciągając uwagę ludzi.

2 TYDZIEŃ: Twoje Usługi

W drugim tygodniu przygotujemy Twoją Ofertę, którą będziesz przedstawiał swoim potencjalnym Klientom. Pokażę Ci na jakich platformach Warto skupić swoją uwagę. Nauczysz się łączyć swoje usługi.

3 TYDZIEŃ: Mistrz Instagrama

W trzecim tygodniu przekażę Ci wszystkie Sekrety Instagrama. Nauczę Cię obsługiwać profile Klientów od A do Z. Pokażę Ci najskuteczniejsze metody Pozyskiwania Followersóworaz zwiększenia zasięgu. Dowiesz się jak znajdować odpowiednich Influencerów i łączyć je z markami. Nauczę Cię jak Zautomatyzować wiele procesów i osiągać niesamowite wyniki dla swoich Klientów.

4 TYDZIEŃ: Mistrz Facebooka i Messenger Botów

W czwartym tygodniu poznasz Sekrety Facebooka, o których nie dowiesz się z innych kursów. Nauczę Cię obsługi kampanii płatnych oraz tworzenia chatbotów dla swoich Klientów. Otrzymasz Gotowe Strategie pod konkretne nisze. Dowiesz się jak tworzyć teksty do reklam sponsorowanych, które Sprzedają. Pokażę Ci krok po kroku jak zbudować i wykorzystać chatbota w swoim biznesie i w biznesie Klienta.

5 TYDZIEŃ: Sprzedaż i Obsługa Klientów

Masz już swoją ofertę i umiesz obsługiwać platformy, więc teraz czas pozyskać Pierwszych Klientów. Stworzymy Awatar Twojego Idealnego Klienta. Pokażę Ci, które nisze są najlepsze do współpracy. Nauczę Cię moich sekretnych metod Pozyskiwania Klientów oraz radzenia z ich Obiekcjami. Otrzymasz gotowy Skrypt Rozmowy, w którym pokażę Ci jak zbadać potrzeby klienta, a następnie domknąć sprzedaż.

6 TYDZIEŃ: Rozwój Biznesu i Budowa Zespołu

 Tydzień szósty dotyczy Zarządzania sobą, swoim biznesem, zespołem oraz czasem. Pokażę Ci najlepsze sposoby, które pomogą Ci osiągać więcej, robiąc mniej. Otrzymasz sprawdzoną strategię szukania odpowiednich osób do swojego Dream Teamu oraz dowiesz się jakie zadania warto Delegować.

Co Wyróżnia kurs online Freedom Masterclass?

 

W rozwoju niezwykle ważna jest praktyka. Nie chodzi o to ile książek przeczytasz czy ile kursów lub szkoleń odbędziesz. Chodzi o to byś zastosował zdobytą wiedzę w swoim życiu. To właśnie dlatego dostaniesz ode mnie wszystkie potrzebne narzędzia dzięki którym doświadczysz Przebudzenia Wolności! Dodatkowo każdy uczestnik kursu ma do niego Nielimitowany dostęp.

Ja sama brałam udział w wielu kursach i szkoleniach. Irytowało mnie, że po zakończeniu kursu (a czasem nawet w jego trakcie), nikt się mną nie interesował – w kursie Przebudź swoją Wolność możesz liczyć na moje wsparcie w specjalnej zamkniętej grupie na Facebooku. Będziesz miał moje wsparcie w trakcie, ale i po kursie!

Wiem doskonale, że wchodząc w rozwój (szczególnie duchowy) możesz czuć się samotny i bardzo zagubiony, dlatego dołożę wszelkich starań, żebyś Nie Odczuł tych stanów.

Co Jeszcze?

 

1. Otrzymasz dostęp do Prywatnej Grupy, w której możesz poznać wszystkich uczestników kursu. Będziesz mógł w niej podzielić się swoim postępem, zadawać nurtujące cię pytania oraz otrzymać wsparcie pozostałych uczestników.

2. W każdym tygodniu będę prowadziła Transmisję Live na zamkniętej grupie, podczas której będę odpowiadała na pytania Twoje oraz uczestników kursu.

3. Jeśli będziesz miał pytanie lub problem możesz śmiało liczyć na moje Wsparcie.

4. Otrzymasz zbiór najlepszych Narzędzi, które pomogą Ci jeszcze efektywniej zanurzyć się w rozwój i doświadczyć swojej Wolności.

5. Jeśli znajdziesz się w pierwszej 10 osób, które zakupią kurs, otrzymasz 60 minut Darmowej Konsultacji ze mną 1:1.

 

Jeśli jesteś GOTÓW, żeby stać się najszczęśliwszą osobą, jaką znasz…

 
 

 

UWAGA! 

Kurs nie jest przeznaczony dla osób z chorobami i/lub zaburzeniami psychicznymi.