o mnie

by Sandra
O mnie
Pomagam odnaleźć drogę
do własnego wnętrza!

Życie to rozwój.
Jeśli przestajemy się rozwijać, to stajemy się martwi za życia.

Życie to najwspanialsza przygoda jakiej przyszło Ci doświadczyć i tego chcę Cię nauczyć. Nie chodzi o to, byś ciągle nosił na sobie bagaż doświadczeń, które utrudniają Ci życie. Chodzi o to byś się z nich uczył, transformował i wzrastał. Wtedy życie staje się zabawą, a cały świat jest Twoim placem zabaw.

Skąd mogę być tego tak pewna?

W 2017 roku przeszłam proces przebudzenia świadomości i teraz nauczę tego też Ciebie!!

POKOCHAJ SIEBIE

"Niemożliwe" to nasza rzeczywistość!

Nie da się zacząć żyć w zgodzie ze sobą… To niemożliwe!

Jeszcze 1,5 roku temu sama tak myślałam! 

Żyłam cudzymi wyobrażeniami o mnie, w schemacie: praca-studia-związek-mieszkanie-kredyty…

Miałam wrażenie, że moje życie jest wszystkich wokół tylko nie moje, co nasilało depresję i myśli samobójcze.

Gdybyś patrzył na mnie w tamtym czasie, pomyślałbyś, że wszystko jest ze mną dobrze! Codziennie ubierałam na twarz maskę, której zadaniem było wpasować się w opis osoby spełnionej zawodowo, z cudownym związkiem i bajecznym życiem.

Jednak moje wnętrze umierało. Czułam, że nie spełniam się w niczym. Ataki paniki stawały się moją nową codziennością.

W najgorszym momencie, w końcu się poddałam. Upadłam na kolana i poprosiłam o prowadzenie podczas głebokiej medytacji.

I tak, ze strachem ale i wielkim zaufaniem postanowiłam oddać się prowadzeniu Wszechświata.

To była najlepsza decyzja w moim życiu. Przeprowadziła mnie przez mój własny proces Przebudzenia i otwarcia na Moc w każdym z nas.

Nie był to łatwy proces, ponieważ duchowość dotąd była mi zupełnie obca. Zostałam wystawiona na wiele prób, ale pokornie i cierpliwie wierzyłam, że to mnie doprowadzi do czegoś cudownego, nawet jeśli jeszcze tego nie rozumiem.

Tak też się stało!

Po rzuceniu pracy w korporacji okazało się, że moim przeznaczeniem jest być przewodnikiem duchowym i pomagać w transformacji świadomości na ziemi.

Po rozstaniu się z narzeczonym miałam 1,5 roku na nauczenie się siły samotności. To doprowadziło mnie do zrozumienia, że wszyscy Jesteśmy Jednością oraz pokochaniu samej siebie!

Długi w których byłam zakopana po uszy zaczęły się same spłacać, kiedy odważyłam się nauczać innych. I choć piszę teraz o tym w lekki i naturalny sposób – wierz mi, że ogromnie bałam się tej odpowiedzialności i wystawienia siebie na publiczną “chłostę”

Kiedy nauczyłam się przeskakiwać między równoległymi rzeczywistościami – ponownie połączyłam się z moim partnerem. W chwili w której uzdrawiamy sobie cienie, również osoby wokół nas zaczynają promieniować zupełnie inną Energią – Energią Miłości!

Odbyłam też samotną podróż po Tajlandii. Mój nauczyciel duchowy, który tam mieszka pomógł mi w uzdrowieniu mojego największego lęku – lęku, który miałam w sobie od dziecka. Nosiłam w sobie istotę gwałtu. Po uzdrowieniu tej części mnie – stałam się spójna w Miłości.

Teraz pomagam w rozwoju duchowym osobom takim jak Ty!

Moją misją jest nauczenie Cię pełnego zrozumienia piękna naszej ludzkiej podróży. 

Pokażę Ci radość i jasność istnienia w zgodzie z głosem Twojej Duszy, w pełnej harmonii między duchowością, a materią.

Przeprowadzą Cię kompleksowo przez Twój własny wzrost, niezależnie z jakim bagażem doświadczeń i traum rozpoczynasz tę podróż.

Moja misja

Pomagam ludziom poszerzać ich świadomość i wzrastać w przestrzeni Serca. Dzięki temu doświadczysz piękna naszej ludzkiej podróży i odnajdziesz radość i Jedność swojego Istnienia.

Jak mogę Ci pomóc?

01

Programy 1:1 Online

Pełne transformacji programy 1:1 dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

02

Stałe Wsparcie

Stałe wsparcie w procesie przebudzenia duchowego. Zgodnie z Twoimi potrzebami.

03

Sesje Energetyczne

Oczyść swoją energię, zsynchonizuj czakry i otwórz się na Źródło w Tobie.

04

Pokochaj siebie!

Wzrastaj duchowo w swojej bezpiecznej przestrzeni, bez potrzeby wychodzenia z domu!

Historie sukcesu moich Podróżników

Jestem pod ogromnym wrażeniem Sandry i sposobu jej pracy z drugim człowiekiem. Sandra jest autentyczna oraz spójna w tym co robi i co mówi. W procesie z nią wszystko miało swój czas i miejsce. Nauka i prowadzenie toczyły się również poza sesjami, a cały proces zmierzał ku usamodzielnieniu mnie w sferze emocjonalnej oraz duchowej. Sandra pięknie się dzieli tym co ma najlepszego, a ma do zaoferowania ogrom miłości, wsparcia, wiedzy i zrozumienia. Wciąż mnie zadziwia, jak to się dzieje, że tak młoda osoba ma w sobie mądrość i zrozumienie świata, które pragnął by posiąść niejeden doświadczony wiekiem mędrzec.
Ula – Uczestniczka programu przebudzenia świadomości
Ula
Tak naprawdę przyszedłem do Sandry z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji – na 1-2 spotkania, i tak już zostałem na cały proces 😉 Okazało się, że jest to jednak bardzo mocne doświadczenie... dlatego warto rozważyć decyzję, aby wytrwać w boju. Polecam z pełną odpowiedzialnością przede wszystkim ludziom, którzy chcą pracować nad sobą ale nie do końca wiedzą jak. Ja otrzymałem całą skrzynkę narzędzi do zapanowania nad swoim umysłem, ciałem i duszą za co jestem ogromnie wdzięczny. Proces rozpocząłem szukając swojej ścieżki i spokoju. Znalazłem, znalazłem to i zostałem przygotowany do dalszej drogi.
rafał podróznik
Rafał
Dziś myślę, że jestem szczęściarą. Jednak jeszcze parę miesięcy temu moja rzeczywistość wyglądała nieco inaczej. Z dzisiejszej perspektywy widzę to w ten sposób, że program przebudzenia świadomości wywrócił moje życie do góry nogami, a następnie poukładał wszystko od nowa. Wsparcie jakie otrzymałam, dało mi przestrzeń do tego, bym w końcu odważyła się otworzyć serce, pokazać swoją bezsilność, niemoc, bezbronność. Zawsze wydawało mi się, że poradzę sobie sama. Na szczęście Wszechświat postawił na mojej drodze Sandrę. Jestem jej bardzo wdzięczna za “kopniaki” motywacyjne, zrozumienie, spokój, ale również konkretne podejście. Najważniejszym elementem procesu było dla mnie prawdziwe pokochanie emocji. Teraz żyje mi się bardziej lekko. Z całego serca polecam pracę z Sandrą.
Anna Siewior
Ania Siewior

Chcesz poczytać więcej cudownych historii?

Sprawdź więcej rekomendacji.

Zawodowo

• Jestem nauczycielem medytacji po 3 latach praktyki własnej z Mistrzem (przed certyfikatem nauczyciela) i 240-godzinnym kursie w Doi Suthep Vipassana Meditation Center z moim nauczycielem Ajaan Buddhasak.

• Aby kontynuować moją edukację, zapisałam się na Studia Magisterskie dla Coachów i Doradców ze specjalizacją Coaching w Edukacji i Rozwoju na Collegium Da Vinci.

• Jestem autorką programu rozwoju duchowego o nazwie “Przebudzenie Świadomości”.

• Prowadzę kanał rozwoju duchowego na youtube: Lekcje Świadomości

• Prowadzę również masaże energetyczne – reiki. Swoją wiedzę i praktykę zdobywałam u Mistrzyni Krystyny Włodarczyk – Królickiej.

• Oczyszczam Energię według metody połączenia ze Źródłem wszystkiego co jest, którą otrzymałam do pracy po odczytach z Kronik Akaszy.

• Odbyłam również  trening pracy z energią prowadzony przez Jeffrey Allen oraz kurs pracy z energią prowadzony przez Christie Marie Sheldon.

• Odbyłam praktyki zawodowe jako coach pod okiem Michała Pasterskiego.

• Jestem certyfikowanych coachem zdrowia mentalnego oraz mam certyfikat Professional Accredited Life Coaching Certification Course po programie szkoleniowym prowadzonym przez Karen E Wells.

• Odbyłam także szkolenia z zakresy psychoterapii i hipnozy, które również były prowadzone przez Karen E Wells.

To tylko niektóre z moich zawodowych doświadczeń.
Będę z Tobą szczera – kiedy weszłam w rozwój całkowicie mnie on pochłonął.
Chciałam mieć pewność,  że będę godnie służyła innym.
Rozwój jest całą moją rzeczywistością i lubię mówić,
że moim doświadczeniem zawodowym, jest całe moje życie!