Zacznij wreszcie żyć dla siebie!

TEN 10 TYGODNIOWY PROGRAM ONLINE POMOŻE CI ODKRYĆ I POKOCHAĆ SIEBIE.
DZIĘKI NIEMU ZROZUMIESZ, ŻE MOŻESZ POSTAWIĆ NA SIEBIE I NIE MUSISZ OBAWIAĆ SIĘ OCENY INNYCH.

Odtwórz wideo

Jeśli o niepowodzenia w bliskich relacjach, w pracy czy w finansach obwiniasz siebie
Jeśli mówisz i myślisz “widocznie coś ze mną jest nie tak, widocznie czegoś mi brakuje”
To w pewnym sensie masz rację. 

Brakuje ci jednej rzeczy: miłości do siebie.

Brak miłości może powstrzymywać Cię także od życia w pełni i spełniania marzeń, bo podświadomie masz przekonanie, że nie zasługujesz na nic, co dobre…

Czujesz i wiesz o swoim potencjale ale nie potrafisz go uwolnić.
Dodatkowo przejmujesz się opinią innych, co wzmaga wewnętrzny samosabotaż.
W rezultacie… “znowu nic z tego, może nie jestem warta własnego szczęścia”

Nie wymyślam, piszę o tym, co sama czułam, kiedy nie kochałam siebie.
Co ciekawe… Wcześniej wydawało mi się, że przecież siebie kocham!

Jednak, jeśli nie żyjesz na własnych zasadach – to nie jest miłość.

Teraz, kiedy żyję życiem moich marzeń, pragnę byś
i Ty zrozumiała, jak ważne jest pokochanie siebie!

To nie tylko pusty slogan, to wartość, za której brakiem kryje się ogromny bagaż blokujących cię przekonań, które mogą obijać się na Twoich najbliższych!

czego potrzeba by pokochać siebie?

PRACY ZE

ŚWIADOMOŚCIĄ

Dzięki temu uczynisz świadomym, to co nieświadome. Sporo destrukcyjnych zachowań odtwarzasz na autopilocie. Czas się dowiedzieć, skąd w Tobie strach przed oceną, podjęciem działania i wybieraniem siebie!

PUSZCZENIA NEGATYWNYCH

PRZEKONAŃ

Kiedy już dowiesz się, skąd wzięły się blokujące Cię przekonania, będziesz mogła zacząć je puszczać. Poprzez praktykę dekodowania przekonań i kodowania nowych wzorów poczujesz, że transformacja jest prosta i przyjemna!

UWOLNIENIA

EMOCJI

Emocje, które nigdy nie zostały odpowiednio “przeżyte” wciąż w Tobie są. Tworzą blokady emocjonalne, które nie pozwalają Ci funkcjonować w zgodzie ze sobą. Praktyki i ćwiczenia w programie, pomogą Ci podchodzić czule do emocji.

Czy coś z tego brzmi znajomo?

Obawiasz się opinii i oceny innych. To sprawia, że nie podejmujesz działania, ze strachu przed krytyką.

Nosisz w sobie głębokie poczucie winy, które cię sabotuje. Pragniesz zająć się sobą, ale boisz się, co pomyślą inni.

Nie wierzysz w siebie, przez co odkładasz swoje marzenia i cele „na później” czyli na wieczne jutro...

Czujesz, że gdzieś głęboko nosisz w sobie gniew i złość, które blokują Twój potencjał.

Obwiniasz się, za kolejne niespełnione oczekiwania... Złamana dieta, niedotrzymanie treningów, nie pójście po podwyżkę...

Stawiasz się w roli ofiary, bo nie potrafisz wziąć odpowiedzialności za swoje życie.

NIE MUSI TAK BYĆ!

Program: Pokochaj Siebie!

MOŻESZ W KOŃCU CAŁĄ SOBĄ DOŚWIADCZYĆ TEGO,
CO TO ZNACZY, ŻE ZASŁUGUJESZ NA WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE!

Pokochaj Siebie

To kompletny 10–tygodniowy kurs online, który poprowadzi cię drogą do Miłości Własnej!

Niezależnie w jakim miejscu swojej podróży teraz się znajdujesz.

Możesz przejść do “Pokochania Siebie” samodzielnie, ponieważ ten kurs został zaprojektowany tak, by dać Ci pigułkę wiedzy teoretycznej, a następnie pozwolić Ci doświadczać nowej wiedzy w praktyce – dzięki ćwiczeniom i zadaniom.

Sprawdzona formuła, połączona w jeden spójny program!

Ten program odbywa się całkowicie online – możesz być w dowolnym miejscu na świecie.

Otrzymasz dożywotni dostęp do treści, dzięki czemu możesz przejść ten program we własnym tempie.

Dowiedz się więcej o każdym module

Zrozum, kto wybrał Twoje myśli

W pierwszym module zrobimy portret całej Ciebie. Sprawdzimy, jakie myśli i przekonania Cię aktualnie tworzą. Taka wizja pozwoli Ci zagłębić się w zrozumienie ile z tych przekonań i myśli, to naprawdę Twój wybór, a które zostały Ci narzucone z góry. Przyjrzysz się temu, co chcesz, by Ci towarzyszyło, a co jesteś gotowa pożegnać w swojej głowie! Dzięki temu pozbędziesz się negatywnych przekonań na swój własny temat. Przejdziemy przez uzdrawianie myśli na poziomie kwantowym, byś poczuła, że naprawdę puszczasz to, co Ci nie służy.

 • Uświadomienie wzorców myślowych
 • Kwantowe dekodowanie negatywnych wzorców
 • Kwantowe kodowanie pozytywnych wzorców

Ukochaj swoje ciało

Ciało. Ileż z nas ma problem, by je zaakceptować, a co dopiero pokochać. Ten moduł poprowadzi Cię przez zrozumienie, czym tak właściwie jest Twoje ciało. Zrozumiesz, jak dużo w sobie trzyma i jak cudownie Ci służy. Puścimy traumy, jakie trzyma w sobie od dzieciństwa, uzdrowimy waszą relację i ukochamy, każdy jego aspekt. To wszystko po to, by zakwitło w Tobie nowe podejście do ciała – prawdziwe i pozbawione iluzji, które cię od niego oddzieliły. W końcu poczujesz Jedność ze swoją cielesnością!

 • Zrozumienie wzorców związanych z ciałem
 • Uwolnienie blokad, które trzyma Twoje ciało
 • Praca z akceptacją ciała

Skończ z szukaniem aprobaty

Dlaczego szukasz aprobaty, zamiast zaufać, że naprawdę masz w sobie ogromną Moc i podążać za nią z zaufaniem. W tym module cofniemy się do Twojej przeszłości, by rozpoznać, jak to się stało, że zaczęłaś szukać aprobaty i uwagi w świecie zewnętrznym. Wyjdą na wierzch kolejne przekonania, które zostały na ciebie nałożone, bez Twojej wiedzy i zgody. Następnie „krok po kroku” pozbędziesz się potrzeby szukania aprobaty i otworzysz na zaufanie do siebie. 

 • Zaufaj sobie
 • Koniec z szukaniem aprobaty
 • Kwantowe kody uzdrawiania

Uwolnij się od przeszłości

To jeden z najpotężniejszych modułów. Zagłębimy się w to, jak powstało Twoje Ego i kto je ukształtował. Zrozumiesz, jak krzywdzisz samą siebie, kiedy utożsamiasz się ze swoim Ego, czyli wszystkimi (nawet nieświadomymi) wzorcami myślowymi, jakie w sobie nosisz. Skupimy się na tym, by uwolnić Cię od przeszłych zniekształceń i uciążliwych projekcji „jestem…”. Ćwiczenia w tym module poprowadzą Cię przez pełne uzdrowienie, głównie dzięki cudownym uwalniającym medytacjom.

 • Zrozumienie, jak powstało Ego i jaka jest jego rola
 • Uwolnienie od przeszłych zniekształceń
 • Odcięcie od destrukcyjnych Energii innych osób

Przestań się obwiniać

Wina i niepokój… Wiele z moich Podróżniczek 1:1 przychodziły do mnie właśnie z poczuciem winy i niepokoju. To bardzo destrukcyjne emocje, które sprawiają, że zamiast czuć do siebie miłość – czujemy wstręt! Dlatego w tym module przeprowadzę Cię przez proces odpuszczania tych dwóch emocji. Najpierw pomogę ci rozróżnić poczucie winy od uczenia się na błędach. Sprawdzimy też, dlaczego tak „chętnie” wpadasz w te emocje, byś mogła na poziomie świadomym i podświadomym zacząć puszczać te emocje. Na koniec porcja ćwiczeń, które skutecznie pomogą ci rozstać się z ciągłym poczuciem winy i niepokoju.

 • Zrozumienie działania winy i niepokoju
 • Praca z puszczeniem poczucia winy
 • Przepracowanie uczucia niepokoju

Poczuj się bezpiecznie!

Znasz to uczucie, kiedy chcesz coś zmienić, spróbować czegoś nowego, ale… boisz się. I albo nie podejmujesz działania, albo tylko udajesz, że coś robisz – kręcąc się w błędnym kole? To wynika z braku poczucia bezpieczeństwa i chęci zostania w swojej strefie komfortu – choć wiesz, że ona Ci nie służy. Tracisz kontakt ze swoją miłością, bo skupiasz się na poczuciu kontroli. A co z perfekcjonizmem? On również wpływa na poczucie bezpieczeństwa i sabotuje Twój rozwój. Jak to możliwe? Tego wszystkiego dowiesz się w tym module! Czas poczuć się bezpiecznie!

 • Odkrycie, co blokuje Twoje działania
 • Zrozumienie ukrytych działań perfekcjonizmu i odpuszczania
 • Przepracowanie poczucia bezpieczeństwa

Skończ z destrukcyjną kontrolą

Kontrolowanie może wynikać z poczucia, że tylko tak mamy „władzę” nad światem. Ale może to być również chęć podporządkowania się temu, jak inni nami sterują, czyli wszystko to, co „musisz zrobić”, by (w domyśle) zasłużyć na czyjąś miłość czy szacunek. W tym module rozpracujemy Twoje poczucie kontroli oraz wszystkie destrukcyjne „muszę”, „powinnam”, „tak wypada”. Pomogę Ci otworzyć swoją świadomość, na wyjście z tych pułapek.

 • Uzdrowienie poczucia władzy i kontroli
 • Praca z destrukcyjnymi myślami
 • Świadomość oparta na zdrowym działaniu

Rozpoznaj syndrom nieudanych związków

W tym module przeprowadzę cię przez projekcje ego takie jak: „to niesprawiedliwe”, ale również przez ZAZDROŚĆ. Takie uczucia sprawiają, że pokochanie siebie jest niemożliwe. Nie można nosić w sobie miłości, jeśli czujemy, że władają nami tak silne negatywne projekcje, które odbierają nam radość życia. Pokażę Ci, skąd bierze się poczucie zazdrości, jakie są jego głęboko ukryte funkcje ochronne i jak móc pożegnać się z tym uczuciem. Uwolnisz nie tylko siebie, ale zrobisz przestrzeń na miłość w swoich relacjach.

 • Praca z projekcją “to niesprawiedliwe”
 • Uwolnienie i uzdrowienie zazdrości
 • Przestrzeń na miłość w relacjach

Rozstań się ze zwlekaniem

Co jeszcze blokuje Ci twoją miłość? To poczucie, że nic nie robisz ze swoim życiem, tylko ciągle czekasz… Czekasz lub zwlekasz z działaniem. Każdy dzień zaczyna wyglądać tak samo, a ty, nawet jeśli czujesz, co chciałabyś zrobić – zwlekasz. Czekasz, choć nie wiesz nawet na co. To pogłębia Twoje poczucie rozdarcia i oddala cię od miłości do siebie – jak bowiem masz kochać kogoś, kto marnuje swój czas? Dlatego w tym module poprowadzę cię przez poszerzenia świadomości tego działania. Ćwiczenia, które dostaniesz, pomogą ci uwolnić się od zwlekania i od odkładania swojego życia na później!

 • Świadomość projekcji zwlekania i strachu przed nowym
 • Uwolnienie się od zwlekania
 • Uzdrowienie działania w zgodzie ze sobą

Pozwól by inni traktowali cię dobrze!

Odpowiedzialność i niezależność. To kluczowe czynniki wpływające na to, że kochasz siebie w pełni i potrafisz wziąć za to odpowiedzialność, niezależnie od czynników zewnętrznych. Dzięki zdrowemu poczuciu niezależności skupiasz swoją uwagę do wewnątrz i to tam znajdujesz swoją miłość w każdej sytuacji. W tym module przeprowadzę cię przez wzięcie odpowiedzialności, wskażę na to, jak już masz ją w sobie i pomogę ci ogłosić swoją niezależność z poczuciem bezwarunkowej miłości! To Twoja prawdziwa MOC.

 • Przełożenie odpowiedzialności na siebie
 • Zdrowa niezależność i pewność siebie
 • Portret osoby kochającej siebie i wolnej!

Podróż z Programem Sandry wzmocnił moje połączenie z przestrzenią serca. Przyszłam rozbita na kawałki a wyszłam posklejana i zabalsamowana swoim własnym światełkiem, który pokazała mi Sandra

Jeśli miałabym wymienić wszystkie transformacje na przełomie ostatnich miesięcy napisałabym niezłą powieść ale co liczy się dla mnie najbardziej i jest wyznacznikiem wszystkich moich innych transformacji to wiara w podejmowanie własnych decyzji z serca w polaczeniu z umysłem. Słuchanie siebie i swoich potrzeb. Wybrałam siebie w pełnym tego słowa znaczeniu.

Dzięki praktykom odnalazłam drogę do tego czego naprawdę chcę a z każdym kolejnym krokiem dowiaduje się też, jak to osiągnąć.

Poleciłabym prace z Sandrą każdej niepewnej i zagubionej duszyczce, która jest na etapie zmian lub się do nich szykuje. Sandra da naprawdę piękne narzędzia do pracy z sobą i nad swoimi słabościami, żeby zrobić z nich zaletę a to, co piękne, żeby wzrastało coraz mocniej każdego dnia. 

~ KAMILA

Oto, co zawiera program...

01

10 x moduły szkoleniowe wideo

Dostęp do 10 modułów szkoleniowych w (prywatnej) grupie na Facebooku.

02

10 x porcja ćwiczeń po każdym module

Czeka Cię praca z ćwiczeniami, dzięki którym sama zaczniesz doświadczać, co to znaczy “Pokochać Siebie”, stając się niezależną ode mnie.

03

materiały pomocnicze

Zapisy z nagrań “na żywo” na naszej platformie na Facebooku, w których na bieżąco odpowiadałam na pytania i udzielała wsparcia.

04

praca z Energią

Ten program podchodzi do zagadnienia holistycznie czyli CAŁOŚCIOWO! Skupimy się na świadomości, podświadomości, Twoim ciele ale i pracy z Energią!

05

dożywotni dostęp

Grupa jest dla Ciebie dostępna przez cały czas, razem z zapisanymi modułami szkoleniowymi. Możesz do nich wracać, kiedy tylko zechcesz.

Otrzymasz również te bonusy...

MEDYTACJE PROWADZONE

uważności

pokochania ciała

wartości siebie

odcięcie od przeszłości

bycia tu i teraz

uwolnienia emocji

puszczenia kontroli

poczucia Miłości

wejścia w tryb działania

wybierania Miłości

PRACA Z ENERGIĄ

kwantowe oczyszczanie przekonań

kwantowe kodowanie

uwalnianie emocji TRE

energia kodów uzdrawiania

DODATKI

program online:
oczyść negatywne przekonania

e-Book: praca z cieniem

Medytacje po każdym module, pomogą Ci doświadczyć transformacji na każdym poziomie Twojego “Jestem”.

Praca z energią kwantową to połączenie pracy z Energią z konkretnymi miejscami spustowymi na ciele, które kumulują dane blokady. Taka praktyka daje bardzo szybkie efekty i jest bardzo pomocna dla osób, które wcześniej nie pracowały z silnymi programami transformacji.

Program online “oczyść negatywne przekonania” oraz e-Book “Praca z cieniem” będą idealnym uzupełnieniem pracy w programie “Pokochaj Siebie”.

Gotowa by dołączyć?

Na Raz

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

650 PLN

Płacisz raz. W mailu potwierdzającym zakup dostajesz link do grupy kursu. W ciągu 48h od wysłania zaproszenia zostajesz dodana do grupy. Masz dożywotni dostęp do treści kursu.

Raty

1O MIESIĘCZNYCH PŁATNOŚCI

77 PLN

Co miesiąc, przez 10 miesięcy, dostaniesz maila z danymi do przelewu kolejnych rat. Po pierwszej płatności dostajesz potwierdzenie z linkiem do grupy. W ciągu 48h zostajesz dodana do grupy.

Jeśli brak Ci miłości do siebie, jak możesz prawdziwie dać ją swoim najbliższym?

Ten program jest dla Ciebie jeśli...

Brak Ci przekonaniem o tym, że jesteś w porządku taka jaka jesteś.
Kochana, jesteś cudem tego świata! Nie wiem kto zrobił Ci taką krzywdę, że uwierzyłaś iż coś z tobą nie tak, ale czas odrzucić to uczucie i uzdrowić w sobie pełną prawdę o własnej wartości!

Nie akceptujesz swoich wad i niedoskonałości.
Jesteś doskonała, taka jaka jesteś. Wiem, że kiedy to czytasz, jeszcze mi nie wierzysz. Rozumiem to i tym bardziej chcę Ci pomóc! Dzięki akceptacji każdego aspektu siebie – możesz go uzdrowić i otworzyć się na zrozumienie, że naprawdę jesteś doskonała!.

Brak Ci wiadomości, że możesz być sobą, nie musisz dostosowywać się do innych.
Negatywne przekonania, jakie w sobie nosisz, na swój własny temat, sprawiają, że boisz się żyć w zgodzie ze sobą. Bo co powiedzą inni... Prawda jest taka, że żyjąc dla innych, odrzucamy życie, a zaczynamy "wegetować", ograniczając się cudzymi opiniami. czy naprawdę chcesz tak żyć?

Pragniesz skończyć z wypowiadaniem się na swój temat w krytyczny sposób.
Kochana, znasz te chwile, kiedy w myślach lub na głos obrażasz samą siebie? Mówisz „znowu zawaliłam, jestem beznadziejna”, „nic nie potrafię zrobić dobrze” czy „wyglądam dziś, jak kupa”. To wszystko jest ucieczką – wolisz obrażać siebie, niż stanąć w Pełni Swojej Mocy – bo nie ufasz, że masz tę Moc! Czas ją w sobie odnaleźć...

Chcesz przyjmować komplementy – bez zaprzeczania!
Jak reagujesz, kiedy słyszysz „pięknie dziś wyglądasz”? Odpowiadasz „dziękuję” czy raczej obracasz kota ogonem na zasadzie „no co ty, nie zmrużyłam dziś oka, jestem niewyspana”? Pomyśl o tym. Jeśli reagujesz zaprzeczeniem – wyrażasz wstyd do tego, że naprawdę możesz wyglądać pięknie, czy zrobić coś nadzwyczaj dobrze. To również jeden ze schematów myślowych, które utrwalają, że „nie jesteś warta” tego, by ktoś cię pochwalił. Gotowa by to zmienić?

Więcej wspaniałych rezultatów!

Gosia

Zdecydowałam się na udział w programie, ponieważ niezbyt dobrze czułam się sama ze sobą. Byłam osobą skrytą, bojącą się opinii innych osób, brakowało mi pewności siebie i poczucia własnej wartości. Program pomógł mi w tym, aby znaleźć odwagę do bycia w pełni sobą i postępowania w zgodzie z głosem własnego serca. Kiedyś nie wierzyłam w siebie, czułam się grosza od innych. Dzięki programowi zaprzyjaźniłam się ze sobą, czuję się doskonale, przekonałam samą siebie jak bardzo wartościowym człowiekiem jestem. Przeszłam ogromną przemianę. Program jest intensywnym, prawdziwie transformującym procesem, jestem przekonana, że u każdego przyniesie niesamowite efekty. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co Sandra zrobiła z moim życiem, a w zasadzie co sama z nim zrobiłam pod jej opieką. Polecam z całego serca!

Gosia

-

Alex

Zdecydowałam się na udział w programie, ponieważ chciałam poszerzyć swoją świadomość i przepracować swoje lęki. Nie potrafiłam być tu i teraz. W mojej głowie było za dużo myśli. Nie kochałam siebie i chciałam to zmienić. Wiedziałam, że ten program mnie odmieni. Program pozwolił mi zaakceptować negatywne emocje, przejąć odpowiedzialność za swoje życie. Pozwolił mi rozkwitnąć i uświadomił ile mocy jest we mnie. Na początku programu byłam smutna, pasywna, nie akceptowałam swojego ciała, miałam w sobie masę lęku. Teraz jestem radosna, jest we mnie wiele miłości, działam, kocham siebie i swoje ciało. Zaczęłam wierzyć w siebie i odkryłam, że wszystko co piękne jest we mnie. Program polecam każdemu. Dziękuję.

Alex

-

klient

Przez ostanie 10lat uciekałam od rodziny, domu i najbliższych mi ludzi. Chciałam się od nich odciąć. W programie zrozumiałam, że tak naprawdę uciekam od samej siebie. Bliscy pokazywali mi wszystko czego najbardziej nie chciałam w sobie zobaczyć. Dlatego rodziło się we mnie dużo agresji, wściekłości i buntu. Każda sesja z Sandrą pozwalała zrozumieć kim jestem i dlaczego taka jestem. Z czasem pojawiła się akceptacja i miłość. Powrócił spokój. Dziś chętnie dzielę się tym z innymi. To niesamowite doświadczenie. Teraz wiem, że niczego mi nie zabraknie bo wszystko mam w sobie. Przestałam się bać. Wróciłam do domu.️ Miłość do siebie zaczyna się od zrozumienia i akceptacji. Sandra posiada dar prowadzenia. Udział w programie był niesamowitym, magicznym doświadczeniem. Moje życie się zmieniło. 

Sara

-

Kim jestem?

Namaste, tu Sandra!

COACH ŚWIADOMOŚCI, NAUCZYCIEL DUCHOWY.

Moje doświadczenie zawodowe, to przede wszystkim praca z dorosłymi i dziećmi w wielu programach pomocowych.

Jestem także terapeutą, nauczycielem medytacji vipassana oraz instruktorką jogi.

Stworzyłam program “Pokochaj Siebie” ponieważ sama byłam w miejscu, w którym brakowało mi miłości do najważniejszej osoby w moim życiu.

Zmagałam się z nerwicą depresyjno-lekową, nie kochałam siebie, nie potrafiłam siebie docenić, co przekładało się na kiepskie finanse. Dodatkowo raniłam najbliższe mi osoby.

Wszystko się zmieniło, kiedy postawiłam na siebie. Praca z własną miłością pozwoliła mi uwierzyć w siebie przez co wykreowałam życie swoich marzeń!

Jestem w szczęśliwym związku, mieszkam w wymarzonym miejscu, mam pracę marzeń i jestem wolna finansowo! Bez miłości do siebie – to jest niemożliwe!

Pragnę byś i Ty postawiła na siebie!

Więc pozwól, że cię spytam, czy jesteś gotowa...

ZDOBYĆ

WOLNOŚĆ

Miłość do siebie pozwala działać w zgodzie ze swoim najwyższym dobrem! A takie działanie zawsze prowadzi do wolności, czymkolwiek ona dla Ciebie jest. Wolnością finansową, nową pracą, czy możliwością spędzania czasu z najbliższymi…

WYBRAĆ

SIEBIE

Wybieranie siebie to nie egoizm, to altruizm! Dzięki temu, że pokochasz siebie, staniesz się obecna i czuła dla swoich najbliższych! Przestaniesz obwiniać siebie i innych, zaczniesz żyć radością!

CZUĆ

PEWNOŚĆ

Miłość i praca z negatywnymi przekonaniami pozwala zbudować w sobie zdrową pewność siebie. Pozwala ona na dokonywanie odważnych kroków i autentycznie działanie. Pójście po podwyżkę, stworzenie własnej firmy czy świadome bycie z bliskimi.

Gotowa by dołączyć?

Na Raz

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

650 PLN

Płacisz raz. W mailu potwierdzającym zakup dostajesz link do grupy kursu. W ciągu 48h od wysłania zaproszenia zostajesz dodana do grupy. Masz dożywotni dostęp do treści kursu.

Raty

1O MIESIĘCZNYCH PŁATNOŚCI

77 PLN

Co miesiąc, przez 10 miesięcy, dostaniesz maila z danymi do przelewu kolejnych rat. Po pierwszej płatności dostajesz potwierdzenie z linkiem do grupy. W ciągu 48h zostajesz dodana do grupy.

Masz pytania?

Mam odpowiedzi!

Kurs jest online w postaci nagrań wideo i dodatkowych materiałów. Oznacza to, że możesz dołączyć do niego w dogodnym dla siebie czasie. Kurs jest online, a wszystkie moduły są dla ciebie dostępne dożywotnio.

Za płatności odpowiada platforma WooCommerce. Przechodząc do płatności logujesz się do swojego konta zakupowego. Możesz wybrać opcję płatności przez paypal, przelewy24, przelewem tradycyjnym lub rozłożyć płatność na raty. Po dokonaniu płatności dostaniesz wiadomość (sprawdź spam) z linkiem do grupy na Facebooku.

W opcji ratalnej, co miesiąc na podany adres email otrzymasz przypomnienie z prośbą o dokonanie płatności. Z linkiem do płatności.

TAK! Kurs w całości odbywa się na platformie na Facebooku. Jeśli nie masz tam konta, możesz je założyć na czas trwania kursu. 

Po dokonaniu i zaksięgowaniu płatności dostaniesz maila z potwierdzeniem zakupu. W mailu będzie podany link do grupy na Facebooku. Wyślij zaproszenie do grupy. Pamiętaj by przy dołączaniu do grupy podać adres email, z którego dokonałaś zakupu.

Jeśli nie dostaniesz danych do logowania, napisz do mnie: kontakt@sandrakaminska.eu i podam Ci dane do dołączenia do grupy.

Kurs obejmuje 10 modułów, które trwają łącznie 10 tygodni. W czasie programu dostajesz ćwiczenia i narzędzia do codziennej praktyki, tak by zmiany zauważać już po pierwszym module. To będzie wspaniały proces, którego zmiany zaczniesz zauważać natychmiast. Twoja świadomość zacznie się powiększać, a co za tym idzie, zaczniesz się w swoim tempie otwierać na MIŁOŚĆ!

Zdecydowanie TAK! Wszystkie materiały są przygotowane tak, żebyś poradziła sobie z nimi, nawet jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z rozwojem duchowym. 

Co więcej, w każdym z 10. tygodni kursu znajdziesz nagranie na żywo z sesji pytań i odpowiedzi – tam znajdziesz wskazówki i odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, które dodatkowo wspomogą Twoją samodzielną pracę.

TAK! Kurs zawiera połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką, która jest niezbędna, byś mogła doświadczyć POKOCHANIA SIEBIE, a nie tylko o nim słuchać. Twoje zaangażowanie to klucz do tego, że poczujesz zmiany już po pierwszym tygodniu pracy.

Kurs zawiera w sobie poparte naukowo materiały jak praca z medytacją, świadomością czy podświadomością. Pracujemy z wibracją serca oraz kwantowym uzdrawianiem, co daje pełne spektrum narzędzie pozwalających Ci pokochać siebie – bezwarunkowo.

Materiały prezentowane w kursie nie mają nic wspólnego z magią, rytuałami czy czarami.

Nic się nie przejmuj, nie straciłaś pieniędzy. Masz 7 dni, żeby zapoznać się z kursem. Jeśli podejmiesz decyzję, że ten kurs nie jest dla Ciebie to napisz do mnie maila na adres kontakt[malpka]sandrakaminska.eu. Dostaniesz zwrot całości kwoty. To jest moja gwarancja satysfakcji – zwracam Ci pieniądze z uśmiechem i bez pytań.

Napisz do mnie:  »kontakt«

gwarancja zadowolenia

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Z tym kursem otrzymujesz moją pełną gwarancję satysfakcji! 

To oznacza, że jeśli kupisz kurs i po pierwszym tygodniu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, możesz wysłać do mnie maila i zwrócę Ci pełną kwotę, którą zapłaciłaś!

Bez zbędnych pytań i z uśmiechem. Wystarczy wysłać email w przeciągu 7 dni od startu programu!

© 2019 Sandra Kaminska – Lekcje Świadomości | Polityka Prywatności