rekomendacje

by Sandra

Poznaj cudowne historie o podróżach w głąb siebie, czyli uczestników
sesji indywidualnych, programów i warsztatów ze mną.

KAŻDY Z NAS JEST PODRÓŻNIKIEM, CZASEM JEDNAK POTRZEBUJEMY KOGOŚ, KTO ZOSTANIE NASZYM DROGOWSKAZEM.

Zdecydowałam się na udział w programie, ponieważ niezbyt dobrze czułam się sama ze sobą. Byłam osobą skrytą, bojącą się opinii innych osób, brakowało mi pewności siebie i poczucia własnej wartości. Program pomógł mi w tym, aby znaleźć odwagę do bycia w pełni sobą i postępowania w zgodzie z głosem własnego serca. Okazało się, że pewność siebie oraz przekonanie o własnej wartości tak naprawdę są we mnie, musiałam to jedynie w sobie odkryć.  Kiedyś nie wierzyłam w siebie, czułam się grosza od innych. Dzięki programowi zaprzyjaźniłam się ze sobą, czuję się doskonale, przekonałam samą siebie jak bardzo wartościowym człowiekiem jestem. Przeszłam ogromną przemianę. Pracę z Sandrą poleciłabym tak naprawdę każdemu, ale w szczególność tym, którym brakuje życiowej odwagi. Program jest intensywnym, prawdziwie transformującym procesem, jestem przekonana, że u każdego przyniesie niesamowite efekty. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co Sandra zrobiła z moim życiem, a w zasadzie co sama z nim zrobiłam pod jej opieką. Polecam z całego serca!

Gosia

Gosia

Wokół jest tyle cudów ile jesteś gotów zauważyć

Ula – Uczestniczka programu przebudzenia świadomości

Jestem pod ogromnym wrażeniem Sandry i sposobu jej pracy z drugim człowiekiem. Sandra jest autentyczna oraz spójna w tym co robi i co mówi. W procesie z nią wszystko miało swój czas i miejsce. Nauka i prowadzenie toczyły się również poza sesjami, a cały proces zmierzał ku usamodzielnieniu mnie w sferze emocjonalnej oraz duchowej. Sandra pięknie się dzieli tym co ma najlepszego, a ma do zaoferowania ogrom miłości, wsparcia, wiedzy i zrozumienia. Wciąż mnie zadziwia, jak to się dzieje, że tak młoda osoba ma w sobie mądrość i zrozumienie świata, które pragnął by posiąść niejeden doświadczony wiekiem mędrzec.

Ula

Tak naprawdę przyszedłem do Sandry z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji – na 1-2 spotkania, i tak już zostałem na cały proces 😉 Okazało się, że jest to jednak bardzo mocne doświadczenie… dlatego warto rozważyć decyzję, aby wytrwać w boju. Polecam z pełną odpowiedzialnością przede wszystkim ludziom, którzy chcą pracować nad sobą ale nie do końca wiedzą jak. Ja otrzymałem całą skrzynkę narzędzi do zapanowania nad swoim umysłem, ciałem i duszą za co jestem ogromnie wdzięczny. Proces rozpocząłem szukając swojej ścieżki i spokoju. Znalazłem, znalazłem to i zostałem przygotowany do dalszej drogi.

Rafał

rafał podróznik
Opinia o procesie

Przed rozpoczęciem programu czułam ogromny niepokój. Chciałam zmian, ale z drugiej strony moja strefa komfortu była jedyną rzeczywistością, jaką znałam i bałam się ją opuścić. Na początku moje ego protestowało i wyrzucałam sobie, że nie robię zadań – Sandra naprowadziła mnie na to, że nie muszę ze sobą walczyć! Wiedziałam to wcześniej, ale zrozumienie tego na własnym przykładzie dodało mi skrzydeł. Przyszłam z nadzieją na Pokochanie siebie i zaakceptowanie każdej części mnie (nawet tej „ciemnej” / „niedoskonałej”). Dostałam dokładnie to, po co przyszłam. Już wiem, że nie muszę ze sobą walczyć. Kiedy pojawiają się „niefajne” myśli – szybko je wychwytuję, akceptuję i przemieniam w swoją Moc. Polecam ten program każdemu, kto ma dosyć słuchania o miłości, a chce to naprawdę poczuć w sobie!

Sandra

Jestem chyba jedyną osobą w programie Sandry, która nie słyszy. Dlatego nasze spotkania miały wyjątkową formę, ponieważ Sandra musiała ze mną pisać, a ja odpowiadałem. Sandra nie miała żadnego problemu z moją wadą słuchu i podjęła się programu ze mną. Początkowo nie było łatwo, jak na początek było wiele emocji! Jednak przebrnęliśmy przez to, uczyłem się medytacji, energii, a przede wszystkim o tym, jak działa mój umysł i jak wiele negatywnych przekonań w nim trzymam. Pracowaliśmy nad każdym z nich, co również nie było łatwe i ten proces wciąż trwa. Jestem wdzięczny z całego serca za to, że zrozumiałem, czym jest pokora i cierpliwość. Naprawdę polecam wszystkim Sandrę i ten program, bardzo mi pomógł i wiem, że pomoże też innym.

Piotr

Piotr – Uczestnik programu przebudzenia świadomości

Magia w czasie Programu

Kasia
Klaudia
Gracjana
Sylwia
Alex
Kasia
Anna Siewior

Dziś myślę, że jestem szczęściarą. Jednak jeszcze parę miesięcy temu moja rzeczywistość wyglądała nieco inaczej. Czułam, że coś jest nie tak, ale zupełnie nie wiedziałam co. Z dzisiejszej perspektywy widzę to w ten sposób, że program przebudzenia świadomości wywrócił moje życie do góry nogami, a następnie poukładał wszystko od nowa. Wsparcie jakie otrzymałam, dało mi przestrzeń do tego, bym w końcu odważyła się otworzyć serce, pokazać swoją bezsilność, niemoc, bezbronność. Zawsze wydawało mi się, że poradzę sobie sama. Na szczęście Wszechświat postawił na mojej drodze Sandrę. Jestem jej bardzo wdzięczna za “kopniaki” motywacyjne, adekwatne słowa, przestrzeń, zrozumienie, spokój i łagodność, ale również konkretne podejście, pełne profesjonalizmu. Najważniejszym elementem procesu było dla mnie prawdziwe pokochanie emocji. Żyje mi się lepiej, bardziej lekko. Z całego serca polecam pracę z Sandrą. Polecam odważyć się, by żyć, tak NAPRAWDĘ.

Ania

Jeszcze więcej cudów