Darmowe Szkolenie

Klucz do zrozumienia siebie i naprawienia tego, co potrzebuje ukochania

Odbierz dostęp do nagrania darmowego szkolenia, w którym opowiem Ci o najważniejszym aspekcie postrzegania rzeczywistości i samej siebie. Nauczysz się widzieć w świecie zewnętrznym wytwory swojego postrzegania, co pomoże Ci ukochać samą siebie siebie.

Zostaw swój adres email, a wyślę Ci link do szkolenia
(będziesz miała do niego dostęp natychmiast).

.

Oto co osiągniesz dzięki temu szkoleniu:

Szkolenie Lustro

Namaste, jestem sandra!

Doradca, coach i dziennikarka z wykształcenia. Coach świadomości, psycholog i przewodniczka duchowa z powołania. Parę lat temu czynniki zewnętrzne zmusiły mnie do transformującej podróży do własnego wnętrza. Zupełnie jakbym całe życie zaczynałam od zera. Opłacało się, stworzyłam życie swoich marzeń.

Aktualnie pracuję z kilkuset Kobietami nad uzdrawianiem ich strachów i lęków, tak by i one mogły zacząć żyć życiem swoich marzeń.

To szkolenie poprowadziłam niedawno dla mojej społeczności. Otrzymałam wiele próśb żeby je ponownie udostępnić. Jeżeli jesteś gotowa na potężną dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek, to serdecznie zapraszam!

Z całego serca polecam pracę z Sandrą.
Polecam odważyć się, by żyć, tak NAPRAWDĘ.

Anna Siewior

Dziś myślę, że jestem szczęściarą. Jednak jeszcze parę miesięcy temu moja rzeczywistość wyglądała nieco inaczej. Czułam, że coś jest nie tak, ale zupełnie nie wiedziałam co. Z dzisiejszej perspektywy widzę to w ten sposób, że program przebudzenia świadomości wywrócił moje życie do góry nogami, a następnie poukładał wszystko od nowa. Wsparcie jakie otrzymałam, dało mi przestrzeń do tego, bym w końcu odważyła się otworzyć serce, pokazać swoją bezsilność, niemoc, bezbronność. Zawsze wydawało mi się, że poradzę sobie sama. Na szczęście Wszechświat postawił na mojej drodze Sandrę. Jestem jej bardzo wdzięczna za “kopniaki” motywacyjne, adekwatne słowa, przestrzeń, zrozumienie, spokój i łagodność, ale również konkretne podejście, pełne profesjonalizmu. Najważniejszym elementem procesu było dla mnie prawdziwe pokochanie emocji. Żyje mi się lepiej, bardziej lekko.

Ania

-

Gotowa by poznać zasadę lustra, która jest kluczem do zrozumienia siebie?

Szkolenie to jest oparte o praktyczne doświadczenia. Powiem Ci wprost, co działa, a co niekoniecznie.
Omówię też kroki, które warto podjąć w pierwszej kolejności żeby uzyskać rezultaty, na których Ci zależy.

.

© 2019 Sandra Kaminska – Lekcje Świadomości | Polityka Prywatności