DARMOWE SZKOLENIE

Jak rozpracować negatywne przekonania i wymówki

Odbierz dostęp do nagrania darmowego szkolenia, w którym opowiem Ci, jak rozpracować negatywne przekonania, tak by nie blokowały Cię na drodze do życia marzeń. Otworzę także Twoją perspektywę na nowe postrzeganie wymówek, tak byś od teraz potrafiła je wyłapywać i działać pomimo nich.

Zostaw swój adres email, a wyślę Ci link do szkolenia
(będziesz miała do niego dostęp natychmiast).

.

Oto co osiągniesz dzięki temu szkoleniu:

Namaste, jestem sandra!

Doradca, coach i dziennikarka z wykształcenia. Coach świadomości, psycholog i przewodniczka duchowa z powołania. Parę lat temu czynniki zewnętrzne zmusiły mnie do transformującej podróży do własnego wnętrza. Zupełnie jakbym całe życie zaczynałam od zera. Opłacało się, stworzyłam życie swoich marzeń.

Aktualnie pracuję z kilkuset Kobietami nad uzdrawianiem ich strachów i lęków, tak by i one mogły zacząć żyć życiem swoich marzeń.

To szkolenie poprowadziłam niedawno dla mojej społeczności. Otrzymałam wiele próśb żeby je ponownie udostępnić. Jeżeli jesteś gotowa na potężną dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek, to serdecznie zapraszam!

Jestem pod ogromnym wrażeniem Sandry
i sposobu jej pracy z drugim człowiekiem.

Ula – Uczestniczka programu przebudzenia świadomości

Sandra jest autentyczna oraz spójna w tym co robi i co mówi. W procesie z nią wszystko miało swój czas i miejsce. Nauka i prowadzenie toczyły się również poza sesjami, a cały proces zmierzał ku usamodzielnieniu mnie w sferze emocjonalnej oraz duchowej. Sandra pięknie się dzieli tym co ma najlepszego, a ma do zaoferowania ogrom miłości, wsparcia, wiedzy i zrozumienia. Wciąż mnie zadziwia, jak to się dzieje, że tak młoda osoba ma w sobie mądrość i zrozumienie świata, które pragnął by posiąść niejeden doświadczony wiekiem mędrzec.

Ula

-

Gotowa by raz na zawsze rozprawić się z wymówkami i negatywnymi przekonaniami?

Szkolenie to jest oparte o praktyczne doświadczenia. Powiem Ci wprost, co działa, a co niekoniecznie. Omówię też kroki, które warto podjąć w pierwszej kolejności żeby uzyskać rezultaty, na których Ci zależy.

.

© 2019 Sandra Kaminska – Lekcje Świadomości | Polityka Prywatności