Jak mogę pomóc

Zacznij żyć w zgodzie ze sobą!

Pełna transformacja

1. Coaching Świadomości

Otwórz się na Energię Życia!

Podczas pierwszego spotkania, otwieram Cię na przepływ Energii – jest to starożytną techniką uzdrawiania. Wywodzi się od mistrzów buddyjskich i lamów tybetańskich. Metoda ta polega na przekazywaniu Kosmicznej, Boskiej Energii Życiowej, zwanej w zależności od systemu Praną, Ki lub Chi. Używanie Energii nie jest związane z żadnym systemem wierzeń i nie stoi w sprzeczności z żadną religią. Przekaz Energii stymuluje procesy samouzdrawiania, wzmacnia ciało, likwiduje blokady, oczyszcza z toksyn i zanieczyszczeń. Praca z Energią doprowadza do równowagi ciało i umysł, działając skutecznie na wszystkich płaszczyznach: cielesnej, emocjonalnej i duchowej. Energia Życiowa jest wszechobecna i nieograniczona. Można ją również przekazywać na odległość. Efektywność takiego zabiegu nie różni się w żaden sposób od zabiegu bezpośredniego. Już na pierwszej sesji zostają otwarte i oczyszczone nasze czakry główne.

Przepracuj swoje traumy i blokady

Czy wiesz, że to, kim jesteś, jak działasz i jakie masz przekonania o świecie, ma swoje źródło w twojej przeszłości?  Bez ich odkrycia, żadne zmiany nie są w pełni transformujące.

Dlatego, podczas sesji, zajmujemy się twoją historią osobistą. Dzięki temu odnajdziemy te obszary Ciebie, które wciąż cię blokują i wymagają uzdrowienia.  Dzięki temu, będziesz mógł zrozumieć mechanizmy zachodzące w twoim życiu, a tym samym przepracować je.

Zdefiniuj swój cel

Dzięki pracy z przeszłością, będziesz mógł przepracować odkryte w sobie blokady, uzdrowić je i przeprogramować tak, by od teraz stały się fundamentem do twojego nowego postrzegania rzeczywistości.

Na tym etapie opracujemy indywidualny przebieg transformacji, w oparciu o wszystkie, prowadzone przeze mnie, metody pracy. Sesja może przybrać kształt tradycyjnego coachingu, uzdrawiania energetycznego czy też procesu medytacyjnego.

Wykreuj życie swoich marzeń

Pracując z kreacją otrzymasz możliwość poznania swojego celu życia. Dzięki temu będziesz mógł wypracować jasną i klarowną wizję swojej wymarzonej rzeczywistości, spójnej z twoją Duszą.

Kluczowym elementem każdego programu, jest zapewnienie ci samodzielności. Dlatego możesz spodziewać się, że zamiast gotowych rozwiązań, otrzymasz drogowskazy, które bedą stanowiły fundament twojej wewnętrznej wartości i mądrości. 

Zrozumienie i harmonia

2. Holistyczny Life Coaching

Moc holistycznego podejścia

Chociaż coaching skupia się na teraźniejszości, to w obliczu blokad, będziemy sięgali do przeszłości. Po to, by w pełni uzdrowić tą przestrzeń. Na spotkaniach skupimy się na tym, co dla Ciebie ważne i bliskie. Zastosuję wszelkie potrzebne narzędzia, by proces był dla Ciebie wartościową przygoda, która całkowicie odmieni Twoje żcie i pomoże w osiągnięciu zamierzonego celu.

Co jest dla Ciebie ważne

Koncentrujemy się na reorganizacji naszego codziennego życia, w celu zwiększenia radości i efektywności przy jednoczesnym obniżeniu poziomu stresu i marnowanej Energii.

Co należy przepracować

Ten proces zaczyna się od zidentyfikowania „rozbieżności” czyli miejsc, w których nasze życie, nie wygląda tak, jakbysmy tego chcieli.

Dbanie o siebie

Nauka zrozumienia, że priorytetem jest troszczenie się o siebie. Chodzi o to, że możemy kochać innych na tyle, na ile kochamy samych siebie.

Opcja dla zabieganych

3. Coaching Mailowy

Jesteś zabiegana?

Korespondencja mailowa, to idealna opcja dla osób zabieganych. W coachingu mailowym przepracujemy Twoje wyzwania i trudności, cele, możliwości, a także przy moim wsparciu zbudujesz plan działania.

Wszystko jest możliwe!

Po odebraniu Twojej wiadomości odczytuję jej Energię i odpowiedzi, które są w niej zawarte między wierszami.

Odsyłam Ci wyczerpującą odpowiedź na poruszony temat, odczyt Energii oraz szereg ćwiczeń i/lub medytacji, których wykonywanie pomoże w odnalezieniu wszystkich potrzebnych na dany moment odpowiedzi.

Ważne dla ciebie tematy

4. Osobiste Konsultacje

Rozmowa 1:1

Konsultacje osobiste, występują pod nazwą „Rozmowy o Życiu”. Konsultacje mogą dotyczyć rozwoju osobistego 
lub duchowego. Podczas rozmowy na wybrany przez Ciebie temat dzielę się swoim doświadczeniem w formie uniwersalnych nauk, które  pomogą ci przejść w pełne zrozumienie tego, co się dzieje w Twoim życiu i dadzą Ci głęboką akceptację całego procesu. 

Otwartość

Powiedz wszystko, co leży Ci na sercu. Otwórz się na wyrażanie siebie i zadawanie coraz ważniejszych i trudniejszych pytań

Szczerość

Koniec z codziennym zakładaniem maski. Nauka szczerości wskaże Ci zupełnie nowe aspekty twojego życia i otworzy na transformację.

Zrozumienie

Łatwiej jest nauczyć się otwartości i szczerości przy kimś, kto wie, jaką masz w sobie Moc. Dzięki temu, transformacja otworzy Cię na pełne zrozumienie.

Chcesz zaplanować nasze spotkanie?